horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 kwietnia 2019 do dnia 14 kwietnia 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby Wszystko zrozumieć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Dlatego, że sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Najbliższy czas w pracy Strzelca, stanie się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się zatem każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień okaże się dla Strzelca wysoce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy.

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na przeżyciach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny bo wiele spraw związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie prawdopodobnie wtorek. W tym tygodniu spróbuj uczciwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań.

Osoby nie będące w związku spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie będą miały sposobność na poznanie partnera na długie lata. Staranność i pedantyzm osób spod znaku Strzelca zostaną na początku tygodnia docenione, co może być źródłem z dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Sobota to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Spotęgowane oddziaływanie na Ciebie planety Neptun oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na porażkę. Wydarzenia będą przebiegać w powolnym czasie, jakby od dawna do tego się przymierzały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższym okresie, będziesz twardszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wycieczki. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Musisz być uważny gdyż wiele incydentów związanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Barana będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Byk Byk ma w tym tygodniu obserwować uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Słońce ustawi się w takim układzie względem Saturna że spełnienie planów może okazać się nieznacznie ułatwione. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Dokładność i pedantyzm ludzi spod znaku Bliźniąt zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się źródłem dawno oczekiwanych roszad. ... więcej i więcej »

Rak Możesz spodziewać się ciekawej przygody ze strony gościa z innego miasta. Rak ma w tym tygodniu słuchać uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Raka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach finansowych. ... więcej i więcej »

Lew Niedobrym znakiem będzie pęk kluczy w szufladzie dziecka. Zmieniasz się tak szybko, że inni nie umieją ci pomóc. ... więcej i więcej »

Panna Oczekuje na Pannę głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo ogarnąć powinno się zaangażować dotychczasowe przekonania. Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony bliskiego z zagranicy. ... więcej i więcej »

Waga Najbliższy czas w firmie Wagi, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Nadchodzący tydzień będzie dla Wagi wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Marsa będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Astrologiczne obliczenia mówią, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu majątku. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Skorpiona bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Strzelec Spotęgowane oddziaływanie na Strzelca planety Mars i Pluton zapowiada zwiększone nadzieje na spotkanie szczęścia. Zakończ analizować dawne zdarzenia, a zauważ teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ już za parę dni mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niedługo przydarzy Ci się duchowa podróż, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół jest niepoprawna. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Wodnik Słońce ułoży się w takim położeniu względem Neptuna że spełnienie postanowień może okazać się nieco przyspieszone. Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące zagadnienia. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Ryby Jeżeli marzysz o własnym biznesie, to właśnie jest na to znakomity czas na takie wyzwania. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie rozważ czy to dla Ciebie dobre relacje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Piątek to dobry czas do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Dobrym omenem może okazać się portfel na zdjęciu u znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Uważaj by pić nieco więcej wody, pamiętaj że, napoje zasadniczo wpływają efektywnie na Twoje samopoczucie. W środę ktoś z rodziny zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Strzelcowi słabo będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Poczujesz, iż przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Finansowo najbliższe dni będą okresem straconym. Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wędrówkę do parku. W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie trudnych projektów, dużo lepiej zagospodarować wolny czas na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

stopka