horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 marca 2019 do dnia 24 marca 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju.

W sobotę wieczorem dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany o tej porze. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może być źródłem z dawna oczekiwanych roszad. Księżyc ułoży się w takim układzie do Jowisza że zrealizowanie planów może okazać się mocno utrudnione.

Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom planów. nadchodzącym tygodniu, staniesz się łagodniejszy niż na co dzień. W środę zastanowisz się wkrótce awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe propozycje wycieczki. Strzelec ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych.

Dla Strzelca nadchodzący czas to okres nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie prawdopodobnie piątek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Egzaltacja Urana w znaku Barana która w przeszłości miała miejsce już za kilka dni da o sobie znać mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Byk Najbliższy czas w pracy Byka, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień stanie się dla Byka wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. Materialnie ten tydzień będzie czasem na zmiany. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zdarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź uważny bo wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie wtorek. ... więcej i więcej »

Rak W zbliżającym się tygodniu nie jest wskazane realizowanie trudnych inicjatyw, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny okres na wypoczynek. Tydzień w pracy Raka, stanie się okresem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas stanie się dla Raka wybitnie pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Już niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Lwu obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie szacunku. ... więcej i więcej »

Panna Jeśli fantazjujesz o nowej pracy, aktualnie jest to świetny okres na takowe wyzwania. Wenus nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Waga Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconym. Słońce pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Strzelec Nie spędzaj czasu zbyt długo przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę do parku. O ile marzysz o stałym związku, to teraz jest na to świetny okres na takie postanowienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec W wtorek znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Układy konstelacji oznajmiają, że Koziorożcowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Wodnik Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak dobry, czeka Cię spore rozgoryczenie. Dopilnuj by pić nieco więcej piwa, wbrew pozorom napoje w pewnym stopniu działają mocno na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Ryby Doświadczysz, że przez pomoc rodziców nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Masz nikłą szansę znaleźć ważny, brakujący element do ciekawej układanki którą stanowi twoja praca. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyszły tydzień dla Strzelca to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Pij umiarkowane ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ mocno na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Nadchodzi dzień, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Masz niepowtarzalną szansę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, lecz także znajomości z bliskimi. W najbliższym czasie przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat miało to nastąpić. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka