horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać.

Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Pij choćby minimalne ilości wody, wbrew pozorom napoje zasadniczo oddziaływują znacząco na Twoje zachowanie.

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom celów. Zmiany będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Sobota to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności.

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Samotne osoby spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Ważnym znakiem może okazać się szklanka wina w mieszkaniu starego człowieka.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, ale także relacje z przyjaciółmi. Baran ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Konstelacja Bliźniąt krótkotrwale będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Rak nadchodzącym okresie, staniesz się łagodniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz niebawem awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje zawodowe. Nadszedł czas, żeby rozpocząć wyrażać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Lew Lwu nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ziemi. O Lwie, być może o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Panna Pamiętaj by do piątku zakończyć wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Najlepszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Waga W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Ten tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego okresu, powinno się więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc sprzyja odnawianiu kontaktów osobistych. Zakończ rozpamiętywać to co było, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Koziorożec Mars, który zazwyczaj dostarcza dobrą passę Koziorożcowi, w nadchodzącym tygodniu nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. Wkrótce narodzi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy. ... więcej i więcej »

Wodnik Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. Masz teraz szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, lecz też relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Ryby zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty zawodowe. Przekonasz się, że przez pomoc najbliższych nie mają dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najbliższy czas w firmie Strzelca, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Pluton, który systematycznie dostarcza szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale też znajomości z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Konstelacja Strzelca ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie zawodowe. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W wtorek nieznajomy pogorszy Ci plany, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Zmiany będą działy się w łagodnym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na ciekawe wyznania. Jowisz w kombinacji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Na weekend spróbuj uczciwie rozdzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych wrażeń. ...
więcej i więcej »

stopka