horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 marca 2019 do dnia 10 marca 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące zadania o których zapomina każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Konstelacja Strzelca ciągle będzie w sprzyjającym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na życie zawodowe. Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne.

Doświadczysz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Zmiany będą dziać się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Przygotuj się umiejętnie na sobotę, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą za miasto.

Strzelcowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Tydzień sprzyja zakupom i dużym modyfikacjom zamiarów. Wolne kobiety spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze.

Piątek to dobry czas do samotnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. Dla Strzelca najbliższy czas to okres nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. W zbliżającym się okresie nie zalecane jest wykonywanie trudnych inicjatyw, lepiej przeznaczyć swój wolny termin na rekreację.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Spotka Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Żeby chociaż cześć zrozumieć należy zaangażować chłodne kalkulacje. O Baranie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej miejscowości. ... więcej i więcej »

Byk Znaki na niebie pokazują, że Bykowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu majątku. Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dlatego, że sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych zrozumienia. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 3. ... więcej i więcej »

Rak Najsłabszym dniem na sprawy uczuciowe będzie na pewno wtorek. Przygotuj się umiejętnie do weekendu, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Saturn w koniunkcji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Panna Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Zanotuj sobie aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne sprawy. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Tobie troski, które doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Waga Merkury w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. ... więcej i więcej »

Skorpion Dla Skorpiona nadchodzący czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Wenus, który przeważnie dostarcza dobrą passę Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Strzelec Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Jeśli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Merkury nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. Jeżeli niedawno trapiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Wodnik Staranność i uporządkowanie ludzi spod znaku Wodnika zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna oczekiwanych zmian. Oczekuje na Wodnika przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko ogarnąć powinno się oddalić uczucia. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie czeka Cię ważna wyprawa, na której zrozumiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest niesprawiedliwa. Słońce znajdzie się w takim układzie do Saturna że spełnienie planów okaże się ułatwione. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na podróże. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to idealny moment na wiążące decyzje. Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Dla Strzelca ten tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Jeśli sami się gubimy nie spodziewajmy się od znajomych przykrości. Choćby ostatnio dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Doświadczysz, że przez wsparcie kolegów nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

stopka