horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 18 lutego 2019 do dnia 24 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Ważnym znakiem może okazać się stara książka w kieszeni osoby, którą lubisz.

Spotka Strzelca teraz praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby chociaż cześć pojąć powinno się oddalić emocje. Uważaj by pić rozsądne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie. W poniedziałek znajomy zepsuje Ci plany, ale do soboty, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy.

Strzelcowi słabo będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Jeśli sami się szanujemy oczekujmy od innych pomocy.

tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty spotkania. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych. Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W niedzielę rano układ gwiazd będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. Koniec tygodnia to odpowiedni termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Przygotuj się dobrze do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Znaki na niebie oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie szacunku. Pamiętaj by do soboty pozałatwiać wszelkie istotne kwestie. Opatrzność być może niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Rak Pluton, który przeważnie dostarcza pomyślność Rakowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. Nie zapomnij! W weekend będzie ci groził kolor żółty, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Lew O Lwie, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Mars, który przeważnie przynosi dobrą passę Lwu, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi dzień, by zacząć pokazywać własne przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Plany będą działy się w łagodnym tempie, jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz w zestawieniu wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż samopoczucie psychiczne. Nie siedź godzinami przed komputerem, lepiej udaj się na szybką przechadzkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Skorpion Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom celów. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno czwartek. ... więcej i więcej »

Strzelec Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 38. Dokładność i sumienność osób spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna zapowiadanych roszad. ... więcej i więcej »

Koziorożec W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do normy. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Wodnik W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych zamierzeń, lepiej przeznaczyć wolny okres na rekreację. Przygotuj się szybko na sobotę, prawdopodobnie znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. ... więcej i więcej »

Ryby W zbliżającym się okresie próbuj dużą ilość godzin przebywać z dzieckiem. W umyśle Ryby pojawią się świeże pomysły zarobkowe. Już wkrótce będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Jowisz w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki pomocy znajomych możesz oczekiwać polepszenia . Dla Strzelca ten tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz dużym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zanotuj sobie aby do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne formalności. Siła wyższa przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Ci smutki, które doznałeś w ostatnim czasie. O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. ...
więcej i więcej »

stopka