horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Jowisz w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może piątek.

W niedzielę w południe Twój znak zodiaku nie będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje działania w tym dniu. Jeśli marzysz o stałym związku, obecnie jest na to genialny moment na takie decyzje. Niedługo pojawi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe zakupy.

Pamiętaj aby do niedzieli załatwiać wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie wkrótce zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś w poprzednich dniach . Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, zamiast tego wybierz się na aktywną przechadzkę w góry. Samotne osoby spod znaku Strzelca w zbliżającym się tygodniu będą miały szansę na odnalezienie partnera na długie lata.

Słońce ułoży się w takim położeniu w stosunku do Jowisza że wykonanie zamiarów może okazać się mocno przyspieszone. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Strzelec ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w sobotę chociaż raz zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dokładność i sumienność osób spod znaku Bliźniąt zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co stanie się przyczyną dawno zapowiadanych roszad. W zbliżającym się tygodniu nie polecane jest realizowanie trudnych projektów, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo zastanów się czy to dla Ciebie odpowiednie kontakty. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim położeniu do Marsa że zrealizowanie zamiarów może okazać się nieznacznie przyspieszone. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Panna Zastanawiasz się tak niestandardowo, że znajomi nie umieją za Tobą nadążyć. Już wkrótce odbędzie się ważna podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Waga Spotka Wagę przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby sporo zrozumieć powinno się oddalić chłodne kalkulacje. Ważna kobieta w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Skorpion Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Księżyc ustawi się w takim położeniu w stosunku do Wenus że wykonanie planów może okazać się utrudnione. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Koziorożec O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Wodnik Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze samopoczucie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na poziomki, ponieważ mogą dać Ci dużo sił witalnych. Saturn w koniunkcji z Marsem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w niespodziewanym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest realizowanie złożonych koncepcji, dużo lepiej przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą dać Ci dużo energii. Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wenus nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Przychodzi dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać własne myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W bieżącym czasie nie polecane jest wykonywanie dużych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do załatwienia. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. Ważnym znakiem może okazać się stara książka w kieszeni osoby, którą lubisz. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Na weekend naucz się rozmyślnie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych spotkań. Najbliższy tydzień w firmie Strzelca, okaże się czasem podejmowania istotnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wielce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Jowisza zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Zakończ analizować dawne zdarzenia, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ...
więcej i więcej »

stopka