horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 lutego 2019 do dnia 10 lutego 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Wenus nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Przychodzi dzień, żeby zacząć inaczej wyrażać własne myśli. Inni widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. W bieżącym czasie nie polecane jest wykonywanie dużych zamierzeń, dużo lepiej zagospodarować wolny okres na odpoczynek.

Dokładność i sumienność osób spod znaku Strzelca zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może być początkiem dawno zapowiadanych roszad. Zmiany będą działy się w powolnym czasie, tak jakby od lat na to czekały. Zapamiętaj aby do niedzieli zrealizować wszelkie istotne rzeczy. Siła wyższa być może wkrótce zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś w poprzednich dniach .

W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne wróci do porządku. Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Sobota to właściwy termin do indywidualnych wycieczek podczas których możesz spotkać ukochanego.

Egzaltacja Wenus w znaku Strzelca która niedawno miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę do parku. Strzelec ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w piątek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dopilnuj by pić mniej kawy, pamiętaj że, płyny od czasu do czasu oddziaływują w znacznym stopniu na Twoje samopoczucie. Koniec tygodnia to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Byk Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na zachowanie, toteż zwracaj przez najbliższe dni uwagę na pomarańcze, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii. Byk ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Byka odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Staranność i pedantyzm osób spod znaku Bliźniąt nie zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co będzie przyczyną z dawna spodziewanych zmian. Przekonasz się, że dzięki wsparciu przyjaciół nie mają spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Rak Dokładność i sumienność ludzi spod znaku Raka zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się dobrze na sobotę, może znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na koncert. Gwiazdy mówią, że Lwu obecnie nic nie powinno pomóc w zdobyciu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Panna Wzajemne działanie na Ciebie planety Jowisz oraz Pluton oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Choćby ostatnio gnębiły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na krótką wycieczkę w góry. Merkury w kombinacji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Skorpion W przyszłym tygodniu czeka Cię duchowa wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół będzie niepoprawna. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. ... więcej i więcej »

Strzelec Pewna koleżanka w niedługim okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż tej osobie. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że znajomi nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Koziorożec Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. O Koziorożcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało przez Internet. ... więcej i więcej »

Wodnik Zapamiętaj! Na początku tygodnia będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Dla Wodnika najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Ryby Konstelacja Ryby chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co będzie oddziaływać na życie codzienne. Niebawem będzie miała miejsce krótka wyprawa, na której dowiesz się, że Twoja ocena ludzi będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty wycieczki. Strzelcowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Strzelca sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. Jeżeli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od innych zrozumienia. Wkrótce pojawi się w Tobie wola przemian i tym razem ma możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe zakupy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Jowisz w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może piątek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Urana że wykonanie planów może okazać się nieco przyspieszone. Niebawem będzie miała miejsce krótka wyprawa, dzięki której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób będzie nieprawdziwa. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Strzelcowi teraz nic nie powinno pomóc w utracie szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka