horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 stycznia 2019 do dnia 20 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Wiarygodna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć znajomości pomóż tej osobie. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym dniu.

Nadchodzący tydzień dla Strzelca to zaczątek nowego okresu, można więc rozpocząć wszystko od nowa, korzystając ze zgromadzonej wiedzy lub informacji. Skończ przywoływać minione czasy, a doceń teraźniejszość, oraz podtrzymuj koneksje, bo lada dzień mogą być przydatne. Jeżeli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy.

Gwiazdozbiór Strzelca chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Zmiany będą działy się w szybkim tempie, jakby od lat miało to nastąpić. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, obecnie jest na to wspaniały okres na takowe decyzje.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Urana najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Strzelec poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma pomysłów niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę na czas zakończyć wszystkie projekty. Najlepsza liczba na ten tydzień to 9 0. Już niedługo wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne sprawy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran We wtorek po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany w tym czasie. Znaki na niebie mówią, że Baranowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ... więcej i więcej »

Byk O Byku, być może o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz wkrótce awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje spotkania. ... więcej i więcej »

Rak Ten tydzień dla Raka to start unikalnego okresu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy i informacji. Wiele znaczącym omenem może okazać się szklany przedmiot w samochodzie osoby, którą lubisz. ... więcej i więcej »

Lew Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor zielony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Panna W najbliższym czasie narodzi się w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię przygody. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. ... więcej i więcej »

Waga Ten tydzień dla Wagi to zaczątek nowego etapu, można zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na wydarzeniach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ dużo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Saturna na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Skorpion Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Skorpion ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w sobotę wyjątkowo odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. W bieżącym tygodniu nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny termin na sport. ... więcej i więcej »

Koziorożec Pamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czarny, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Jeżeli niedawno dosięgły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Przestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na przyszłość, i dbaj o układy, ponieważ niebawem mogą się przydać. Spodziewaj się towarzyskiej niespodzianki od gościa z innego miasta. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. W poniedziałek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Strzelec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna spodziewanych roszad. Saturn, który systematycznie dostarcza szczęście Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, iż dzięki pomocy koleżanek nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wspólne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. Wydarzenia będą przebiegać w gwałtownym czasie, tak jakby od dawna do tego się przymierzały. Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich. ...
więcej i więcej »

stopka