horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna spodziewanych roszad. Saturn, który systematycznie dostarcza szczęście Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości.

Szczęśliwy Numer na ten tydzień to 21. Przygotuj się starannie do weekendu, prawdopodobnie będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. Na weekend spróbuj sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń.

Tydzień nie sprzyja robieniu porządków i niespodziewanym zmianom celów. Jeśli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych szacunku. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, lepiej wybierz się na szybką przechadzkę do parku.

Choćby w ostatnich dniach trapiły Ciebie przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji znajomych możesz spodziewać się poprawy. Nadchodzi dzień, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać własne myśli. Pozostali postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zakłócić w tobie przepływ mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Barana zostaną na końcu tygodnia docenione, co może stać się początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Masz obecnie szansę uzdrowić nie tylko swoje nastawienie, lecz także relacje z przyjaciółmi. ... więcej i więcej »

Byk Jowisz sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Nie przesiaduj wiecznie przed komputerem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźniętom przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Najbliższy tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas będzie dla Bliźniąt wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Saturna zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dobrym omenem stanie się odblask światła w samochodzie członka rodziny. Egzaltacja Saturna w znaku Raka która niedawno się wydarzyła już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym działaniem. ... więcej i więcej »

Lew Nadchodzący tydzień dla Lwa to zaczątek jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze zgromadzonej mądrości oraz doświadczeń. W zbliżającym się tygodniu próbuj więcej czasu przesiadywać w domu. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje finansowe. ... więcej i więcej »

Panna Spodziewaj się przyjemnej wizyty znajomego z zagranicy. Egzaltacja Saturna w znaku Panny która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Strzelec O ile myślisz o własnym biznesie, to teraz jest to doskonały etap na tego typu postanowienia. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię przygody. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w szybkim tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Zakończ przywoływać przeszłość, natomiast dojrzyj to co teraz, oraz dbaj o stosunki towarzyskie, bo lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Wodnik Single spod znaku Wodnika w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odnalezienie partnera na długie lata. Niedługo przyjdzie w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Merkury nie pomaga w załatwianiu spraw miłosnych. Jeżeli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to idealny etap na wiążące decyzje. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uczuciowo najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Ten tydzień dla Strzelca to początek unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Egzaltacja Plutona w znaku Strzelca która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Wiarygodna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz skończyć znajomości pomóż tej osobie. Merkury w kompozycji wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania w tym dniu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Saturn, który przeważnie przynosi pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore rozgoryczenie. Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. nadchodzącym okresie, będziesz łagodniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się niedługo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. ...
więcej i więcej »

stopka