horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 31 grudnia 2018 do dnia 6 stycznia 2019

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Egzaltacja Plutona w znaku Strzelca która w przyszłości będzie mieć miejsce już wkrótce da się odczuć negatywnym działaniem. Jeżeli sami się cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń.

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz ostrożnym modyfikacjom zamiarów. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 88. Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach materialnych.

O ile myślisz o nowej pracy, obecnie jest na to świetny czas na tego typu działania. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyzwania. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci , ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku.

Dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zbliżający się tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Strzelec przekona się, że z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę na czas ukończyć swojecele. Zaprzestań analizować dawne zdarzenia, natomiast zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz pielęgnuj znajomości, bo lada dzień mogą się przydać. Spróbuj tego tygodnia skupić się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W najbliższych dniach naucz się uczciwie podzielić czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. Zakończ wspominać dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, bo lada dzień mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Byk Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Najlepsza liczba w czasie tego tygodnia to 2. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dla Bliźniąt ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor czerwony, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Rak Zmieniasz się tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc. Koniec tygodnia to dobry czas do samotnych wycieczek w czasie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Lew Ponieważ sami się gubimy oczekujmy od innych pomocy. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych z uczuciami. Bądź uważny ponieważ dużo spraw związanych z pracą będzie się toczyło wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Lwa będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Panna Nie spędzaj czasu całymi dniami przed laptopem, lepiej wybierz się na krótką wycieczkę nad wodę. W nadchodzącym tygodniu postaraj się więcej godzin przebywać w pracy. W umyśle Panny narodzą się nowe pomysły finansowe. ... więcej i więcej »

Waga Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj świat dookoła pod tym kątem. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Skorpion W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to start unikalnego okresu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. ... więcej i więcej »

Strzelec Złym sygnałem będzie zagubiony przedmiot w torbie przyjaciela. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Plany będą działy się w powolnym tempie, tak jakby od dawna miało to nastąpić. W najbliższym czasie zaistnieje w twojej głowie wizja przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to odpowiedni czas do samotnych wypraw w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Jowisz w układzie z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Ryby Plany będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od dawna do tego się przymierzały. Piątek to właściwy termin do samotnych wypraw podczas których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością piątek. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Ponieważ sami się gubimy spodziewajmy się od innych przykrości. Strzelcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna spodziewanych roszad. Saturn, który systematycznie dostarcza szczęście Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Strzelcowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu powietrza. W poniedziałek po południu Twój znak zodiaku będzie Tobie sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

stopka