horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 10 grudnia 2018 do dnia 16 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Pozytywnym znakiem okaże się odblask światła w szufladzie umundurowanego człowieka. Wkrótce zaistnieje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia.

Niebawem odbędzie się krótka wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół jest niesprawiedliwa. Uważaj by pić nieco więcej alkoholu, pamiętaj że, napoje w pewnym stopniu działają niematerialnie na Twoją aurę. Pamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor zielony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru.

Masz minimalną szansę odnaleźć ważny, poszukiwany element do skomplikowanej układanki którą stanowi twoje życie. Spotęgowane działanie na siebie planety Jowisz oraz Merkury oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Merkury w kombinacji z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Przygotuj się starannie na wypoczynek, być może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi na koncert.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Najlepsza liczba na ten tydzień to 71. Dopilnuj by pić choćby minimalne ilości kawy, wbrew pozorom płyny zasadniczo wpływają niematerialnie na Twoje zachowanie. ... więcej i więcej »

Byk Księżyc ustawi się w takim układzie do Wenus że zrealizowanie postanowień może okazać się bardzo ułatwione. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na jagody, one mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W środę znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Układy konstelacji mówią, że Bliźniętom teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w tym tygodniu skoncentrować się na zajściach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Lew Niedługo odbędzie się duchowa podróż, na której pojmiesz, iż Twoja ocena ludzi będzie właściwa. Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli ostatnimi czasy dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu znajomych powinieneś liczyć na poprawę. Na weekend postaraj się uczciwie dzielić swój czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Waga Wadze nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. W sobotę wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym czasie. ... więcej i więcej »

Skorpion Przyszły tydzień dla Skorpiona to start nowego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może środa. ... więcej i więcej »

Strzelec Przyszły tydzień dla Strzelca to start nowego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy oraz informacji. Ponieważ sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie zapomnij! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, obserwuj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Zakończ wspominać to co było, a zwróć uwagę na to co teraz, i dbaj o układy, bo wkrótce mogą się przydać. ... więcej i więcej »

Wodnik W poniedziałek nieznajomy pogorszy Tobie , ale do piątku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Wodnik ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Wodnika odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ... więcej i więcej »

Ryby Jowisz, który zazwyczaj dostarcza szczęście Rybie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak dobry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Rybie teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Strzelcowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelcowi raczej słabo będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Przekonasz się, iż dzięki pomocy najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. W wtorek znajomy pogorszy Ci , ale do piątku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle chęć przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. Staraj się pić choćby minimalne ilości mleka, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu wpływają efektywnie na Twoją aurę. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną dawno oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. ...
więcej i więcej »

stopka