horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa z zagranicy.

Ponieważ sami się nie szanujemy spodziewajmy się od pozostałych pomocy. Strzelcowi raczej słabo będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Choćby ostatnio gnębiły Ciebie przeróżne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś spodziewać się poprawy.

Sobota to właściwy okres do samotnych wycieczek podczas których możesz odpocząć. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. okresie, będziesz twardszy niż zwykle. W środę zastanowisz się jak szybko awansować. W piątek sposobne są interesujące oferty wyjazdu.

Wenus, który systematycznie przynosi powodzenie Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak szczodry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. Dzięki pozytywnemu położeniu Neptuna zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Strzelec doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Pluton pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Ponieważ sami się nie szanujemy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Oczekuj niespodziewanej wizyty członka rodziny z zagranicy. ... więcej i więcej »

Byk Pozytywnym omenem stanie się drobna moneta w szufladzie przyjaciela. Byk ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w niedzielę szczególnie odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę by coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Księżyc ustawi się w takim położeniu względem Wenus że wykonanie postanowień będzie mocno przyspieszone. Już niedługo pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem mają możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. ... więcej i więcej »

Rak Dopilnuj by pić inne ilości soków, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają znacząco na Twoją aurę. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Lwu niespodziewane będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Panna Zaprzestań rozpamiętywać minione czasy, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, gdyż wkrótce mogą być pomocne. Najlepszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem poniedziałek. ... więcej i więcej »

Waga Gwiazdozbiór Wagi nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy codzienne. Nadchodzący tydzień dla Wagi to zaczątek nowego rozdziału, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej mądrości lub informacji. ... więcej i więcej »

Skorpion Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. ... więcej i więcej »

Strzelec Dzięki pozytywnemu położeniu Urana nadchodzący tydzień, da Strzelcowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Strzelec doświadczy, że przy pomocy rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Ciebie różne choroby to teraz dzięki pomocy układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym okresie nie jest wskazane wykonywanie trudnych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny termin na rekreację. Egzaltacja Wenus w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już wkrótce da o sobie znać słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Ryby Układy konstelacji mówią, że Rybie teraz nic nie powinno pomóc w odzyskaniu ukochanego. Rybie przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dzięki pozytywnemu układowi Urana najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Jeśli sami się cenimy oczekujmy od innych pomocy. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Merkury w kombinacji z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Zanotuj sobie aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pozytywnym znakiem okaże się odblask światła w szufladzie umundurowanego człowieka. Wkrótce zaistnieje w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe znajomości. Strzelcowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przyszedł dzień, żeby zacząć pokazywać swoje przekonania. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Spróbuj w najbliższym czasie skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ dużo spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Możliwe, że wpływ Plutona na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Poczujesz, że dzięki wsparciu rodziców nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ...
więcej i więcej »

stopka