horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 26 listopada 2018 do dnia 2 grudnia 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Działasz tak nietypowo, że pozostali nie mogą ci pomóc. Merkury w kombinacji z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Zanotuj sobie aby do soboty pozałatwiać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci smutki, jakie otrzymałeś ostatnim czasy.

Niedługo wykiełkuje w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. O ile myślisz o stałym związku, obecnie jest to doskonały moment na takie działania. Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od znajomych przykrości.

Niedługo wykiełkuje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na przeżyciach związanych ze swoją pracą. Bądź czujny bo dużo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Marsa na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie siedź godzinami przed ekranem komputera, lepiej udaj się na aktywną wędrówkę po lesie.

Oczekuje na Strzelca przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć pojąć należy wziąć pod uwagę emocje. Wolne kobiety spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie partnera na zawsze. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 58.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Poczujesz, że dzięki wsparciu układu planet nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Staraj się pić umiarkowane ilości soków, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu wpływają efektywnie na Twoje ciało. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak nietypowo, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. W piątek po południu układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany na ten dzień. ... więcej i więcej »

Bliźnięta W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie , ale do czwartku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. Sobota to odpowiedni czas do samotnych wycieczek w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ... więcej i więcej »

Rak Nie przesiaduj godzinami przed ekranem komputera, zamiast tego idź na długą wędrówkę w góry. Ważnym sygnałem może okazać się portfel w dłoni dziecka. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi na spacer. Autorytatywna osoba w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz stracić przyjaźni pomóż jej. ... więcej i więcej »

Panna Przychodzi okres, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Przygotuj się starannie na sobotę, nie wykluczone, że będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer. ... więcej i więcej »

Waga Zmiana położenia Wenus w znaku Wagi która jakiś czas temu miała miejsce już niedługo da o sobie znać słabym oddziaływaniem. Mars, który przeważnie przynosi pomyślność Wadze, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. W najbliższym czasie odbędzie się ważna wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie właściwa. ... więcej i więcej »

Strzelec zbliżającym się czasie tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. W środę wydumasz ekspresowo awansować. W piątek możliwe są ciekawe propozycje spotkania. Mars, który często dostarcza szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Koziorożec Koziorożcowi przeciętnie będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Autorytatywna koleżanka w niedługim czasie poprosi Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz utracić relacji towrzyskiej pomóż jej. ... więcej i więcej »

Wodnik Mars sprzyja w załatwianiu spraw miłosnych. Wydarzenia będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. ... więcej i więcej »

Ryby W najbliższym czasie przydarzy Ci się fizyczna wędrówka, podczas której pojmiesz, że Twoja ocena ludzi będzie projekcją. Konstelacja Ryby nadal będzie w niekorzystnym układzie z Jowiszem co wpłynie na życie intymne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny moment na takie postanowienia. Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Już niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Drobiazgowość i pedantyzm ludzi spod znaku Strzelca nie zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może być przyczyną od dawna spodziewanych zmian. W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Plany będą działy się w gwałtownym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Przyszedł okres, żeby zacząć głośno uzewnętrzniać swoje emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

stopka