horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 5 listopada 2018 do dnia 11 listopada 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

O ile myślisz o własnym biznesie, to jest to doskonały etap na takowe decyzje. Pozycja centralna Merkurego w znaku Strzelca która w przeszłości miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Masz dużą szansę odszukać jeden, pasujący element do delikatnej mozaiki którą stanowi twój własny świat.

W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, dużo lepiej przeznaczyć swój wolny termin na sport. Nie spędzaj czasu całymi dniami przed komputerem, zamiast tego udaj się na szybką wędrówkę w góry. Masz obecnie możliwość poprawić nie jedynie własne samopoczucie, ale także znajomości z rodziną.

zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są ciekawe propozycje wyjazdu. Strzelec ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w niedzielę chociaż raz znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym zmianom zamiarów.

Wspólne wpływanie na Strzelca planety Mars i Uran oznacza zwiększone szansę na sukces. Nadchodzi okres, by rozpocząć uzewnętrzniać własne myśli. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Strzelec ma na początku tego tygodnia obserwować starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Poczujesz, iż dzięki pomocy przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do załatwienia. Najbliższy czas w firmie Barana, okaże się czasem podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze przeanalizować . Najbliższy tydzień będzie dla Barana wielce aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Jowisza zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Byk Przyszły tydzień dla Byka to początek unikalnego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości oraz doświadczeń. Masz właśnie sposobność wzmocnić nie jedynie swoje wnętrze, lecz również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Bliźnięta mają tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to we wtorek szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im szansę by coś zrobiły samemu. Przyszedł dzień, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać własne uczucia. Inni postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. ... więcej i więcej »

Rak W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie dzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych spotkań. Pewna osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz utracić znajomości pomóż tej osobie. ... więcej i więcej »

Lew Przestań roztrząsać dawne dzieje, a dojrzyj to co teraz, oraz pielęgnuj znajomości, bo wkrótce mogą być pomocne. Konstelacja Lwa nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Jowiszem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Panna Ponieważ sami się cenimy oczekujmy od znajomych szacunku. Panna ma w tym tygodniu obserwować bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ... więcej i więcej »

Waga Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór małe sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Dobrym znakiem okaże się szklany przedmiot na zdjęciu u przyjaciółki. ... więcej i więcej »

Skorpion Skorpion ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w czwartek chociaż raz odszukaj znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelcowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu wody. tygodniu, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek prawdopodobne są interesujące oferty spotkania. ... więcej i więcej »

Koziorożec W sobotę rano dobra gwiazda będzie Tobie sprzyjać, dlatego też zmień swoje działania na ten czas. W najbliższym czasie czeka Cię umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja krytyka ludzi jest niepoprawna. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie trudnych koncepcji, lepiej zagospodarować wolny czas na odpoczynek. Konstelacja Wodnika chwilowo będzie w niekorzystnym układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy zawodowe. ... więcej i więcej »

Ryby Sobota to dobry termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor biały, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Autorytatywna persona w najbliższym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić przyjaźni odmów jej. W tym tygodniu naucz się sprawiedliwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie zbędnych emocji. Gwiazdozbiór Strzelca nadal będzie w rzadkim ustawieniu z Plutonem co wpłynie na sprawy bliskich. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

zbliżającym się czasie okresie, będziesz przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz niedługo awansować. W piątek prawdopodobne są niewiarygodne propozycje spotkania. Merkury w koniunkcji wraz z Plutonem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Księżyc ułoży się w takim położeniu względem Jowisza że spełnienie planów okaże się ułatwione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Merkury w koniunkcji wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. Autorytatywna koleżanka w najbliższym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć tej więzi odmów jej. Tydzień w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas okaże się dla Strzelca wielce pracowitym okresem Ale dzięki pozytywnemu ułożeniu Marsa zdoła rozstrzygnąć wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Wiarygodna osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić znajomości pomóż jej. Wenus nie pomaga w załatwianiu spraw towarzyskich. ...
więcej i więcej »

stopka