horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 października 2018 do dnia 14 października 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Dla Strzelca najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas niczego takiego nie można było oczekiwać. Masz dużą nadzieję odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja praca. Strzelcowi umiarkowanie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, jeśli nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Przekonasz się, że przez pomoc rodziców nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia. O ile fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to świetny okres na takowe wyzwania. Jowisz w układzie wraz z Marsem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa.

Zapamiętaj by do piątku załatwiać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci troski, które otrzymałeś ostatnim czasy. Strzelec ma nawyk nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie znajdź osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś zrobiły samemu. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Urana że wykonanie postanowień okaże się opóźnione.

We wtorek po południu dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym dniu. Nie przesiaduj całymi dniami przed laptopem, lepiej idź na krótką wędrówkę w teren. Nadszedł czas, by zacząć inaczej uzewnętrzniać swoje przekonania. Bliscy widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Mars, który systematycznie przynosi powodzenie Baranowi, w najbliższym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię spore niepowodzenie. Ważnym omenem może okazać się szklany przedmiot w dłoni starego człowieka. ... więcej i więcej »

Byk Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie z pewnością wtorek. Ponieważ sami się gubimy nie oczekujmy od znajomych zrozumienia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Poczujesz, iż dzięki pomocy najbliższych nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Zanotuj sobie aby do czwartku wykonać wszelkie znaczące formalności. Los prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie straty, jakie doznałeś ostatnim czasy. ... więcej i więcej »

Rak Materialnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się przytulniejszy niż na co dzień. czwartek wydumasz jak szybko awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne oferty podróży. ... więcej i więcej »

Lew Księżyc ułoży się w takim układzie do Jowisza że wykonanie zamiarów okaże się nieznacznie utrudnione. Lew ma nawyk zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek chociaż raz zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. ... więcej i więcej »

Panna Dokładność i sumienność osób spod znaku Panny zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co będzie przyczyną dawno spodziewanych zwrotów w Twoim życiu. Dla Panny ten tydzień będzie okresem spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. ... więcej i więcej »

Waga Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Wagi zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co może stać się początkiem dawno spodziewanych roszad. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny bo wiele spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło przy tobie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Wagi będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. ... więcej i więcej »

Skorpion Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w utracie ukochanego. Koniec tygodnia to dobry okres do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. ... więcej i więcej »

Strzelec Przygotuj się szybko do weekendu, nie wykluczone, że znajdziesz kilka godzin żeby zabrać się z rodziną na koncert. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz małym modyfikacjom zamiarów. ... więcej i więcej »

Koziorożec Choćby niedawno trapiły Ciebie różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . Masz właśnie szansę wzmocnić nie tylko własne samopoczucie, ale także znajomości z bliskimi. ... więcej i więcej »

Wodnik Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Na weekend naucz się rozmyślnie rozdzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych emocji. ... więcej i więcej »

Ryby Już niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jagody, te owoce mogą pozbawić Cię mocy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Uważaj by pić nieco więcej wody, pamiętaj że, napoje zasadniczo mają wpływ bezpośrednio na Twoje samopoczucie. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest wykonywanie dużych projektów, lepiej zagospodarować wolny czas na podróże. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Piątek to dobry czas do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz odpocząć. Ten tydzień dla Strzelca to start jedynego w swoim rodzaju etapu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości oraz doświadczeń. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, toteż zwracaj w tym tygodniu uwagę na pomarańcze, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ sił witalnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek niepowtarzalnego rozdziału, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz informacji. O Strzelcu, być może o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Finansowo ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Poczujesz, że przez wsparcie układu planet nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Samotne osoby spod znaku Strzelca w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

stopka