horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 20 sierpnia 2018 do dnia 26 sierpnia 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

W nadchodzącym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych spotkań. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor biały, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Masz minimalną szansę odnaleźć ważny, brakujący element do skomplikowanej konstrukcji którą stanowi twoja rodzina.

Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w utracie pieniędzy. Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na truskawki, one mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. Merkury w kompozycji z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna.

Pamiętaj by do piątku wykonać wszelkie ważne sprawy. Los przypuszczalnie niedługo wynagrodzi Tobie smutki, jakie doznałeś w ostatnim czasie. Materialnie bieżący tydzień będzie okresem straconym. Już niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia.

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu i ostrożnym modyfikacjom zamiarów. W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin przesiadywać w pracy. W głowie Strzelca narodzą się nowe idee finansowe. Strzelec ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę szczególnie znajdź znajomych którym możesz pomóc oddając im czas by coś powiedziały.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przychodzi czas, żeby zacząć inaczej uzewnętrzniać własne myśli. Członkowie rodziny postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wiele znaczącym znakiem będzie szklanka wina w torbie osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Byk Masz minimalną szansę zobaczyć jeden, pasujący element do pięknej mandali którą jest twój własny świat. Poczujesz, iż dzięki wsparciu koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Staranność i pedantyzm ludzi spod znaku Bliźniąt nie zostaną na początku tygodnia docenione, co może stać się przyczyną dawno oczekiwanych zmian. Astrologiczne obliczenia oznajmiają, że Bliźniętom w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ... więcej i więcej »

Rak W wtorek nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Pamiętaj aby do czwartku zrealizować wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa prawdopodobnie niedługo wynagrodzi Tobie straty, które doznałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się starannie do weekendu, może będziesz miał kilka godzin żeby wybrać się z ukochaną osobą na koncert. Wzajemne wpływanie na Lwa planety Neptun i Merkury oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. ... więcej i więcej »

Panna Na weekend naucz się sprawiedliwie rozdzielić czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie zbędnych spotkań. Przygotuj się starannie do weekendu, być może będziesz miał kilka godzin żeby zabrać się ze znajomymi do kina. ... więcej i więcej »

Waga Masz nikłą szansę odnaleźć istotny, brakujący element do ciekawej konstrukcji którą jest twoje życie wewnętrzne. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie wola spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, w związku z tym najwyższy czas na oczekujące Cię wyznania. ... więcej i więcej »

Skorpion Dzięki pozytywnemu układowi Merkurego zbliżający się tydzień, da Skorpionowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że przy pomocy przyjaciół nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych kontaktów. Jednak dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę z czasem zakończyć wszystkie projekty. Niedobrym omenem może okazać się szklany przedmiot w szufladzie osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Strzelec Już niedługo zaistnieje w Tobie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas na oczekujące Cię wyznania. Słońce pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Koziorożec Nie zapomnij! Od środy do piątku będzie ci sprzyjał kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i dużym zmianom celów. ... więcej i więcej »

Wodnik W najbliższym okresie, staniesz się twardszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę możliwe są niewiarygodne propozycje spotkania. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom planów. ... więcej i więcej »

Ryby W niedzielę po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym przemyśl swoje plany na ten czas. Tydzień w firmie Ryby, okaże się porą podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć.Tydzień będzie dla Ryby wybitnie aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu układowi Jowisza będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Układy konstelacji oznajmiają, że Strzelcowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu pieniędzy. Masz minimalną nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej układanki którą stanowi twoja rodzina. O Strzelcu, raczej nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Materialnie najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Możesz spodziewać się niespodziewanej niespodzianki od znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Przestań wspominać to co było, natomiast zauważ teraźniejszość, i dbaj o układy, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. Wspólne działanie na Ciebie planety Neptun i Merkury zapowiada zwiększone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Pluton, który często dostarcza dobrą passę Strzelcowi, w zbliżającym się czasie nie planuje być tak dobry, czeka Cię wielkie rozczarowanie. Najgorszym dniem na sprawy uczuciowe będzie prawdopodobnie wtorek. Gwiazdy pokazują, że Strzelcowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu szacunku. ...
więcej i więcej »

stopka