horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Strzelec ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Strzelca sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. Pozycja centralna Marsa w znaku Strzelca która niedługo się wydarzy już niedługo wpłynie na Twoje życie negatywnym oddziaływaniem. Pluton, który przeważnie przynosi pomyślność Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak łaskawy, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie.

Zaprzestań rozpamiętywać dawne dzieje, natomiast zauważ teraźniejszość, oraz dbaj o koneksje, ponieważ już za parę dni mogą być użyteczne. Nie spędzaj czasu do późna przed telewizorem, lepiej wybierz się na aktywną wycieczkę w teren. Dobrym omenem stanie się element biżuterii w szufladzie znajomego.

Dla Strzelca ten tydzień będzie okresem dającego sie przewidzieć, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. Masz minimalną nadzieję odszukać istotny, brakujący kawałek do ciekawej mandali którą stanowi twoje życie. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Pamiętaj aby do czwartku załatwiać wszelkie ważne kwestie. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie wynagrodzi Ci straty, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 56.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przyglądaj się temu co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na jabłka, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Zapamiętaj! Od środy do piątku będzie ci groził kolor pomarańczowy, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Byk Zastanawiasz się tak nietypowo, że inni nie potrafią ci pomóc. Szczęśliwa liczba w tym tygodniu to 63. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, da Bliźniętom dużo niespodzianek, czyżby nowa praca?.Wnajbliższym czasie Bliźnięta przekona się, że przy pomocy znajomych nie mają kwestii niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Merkurego masz szansę z czasem zakończyć swojecele. Bliźniętom nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Rak Wkrótce przyjdzie w Tobie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Masz dużą szansę zobaczyć istotny, brakujący kawałek do delikatnej konstrukcji którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Lew W nadchodzącym okresie postaraj się dużo więcej czasu spędzać w domu. W myślach Lwa pojawią się świeże idee zarobkowe. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Panna Saturn, który systematycznie dostarcza dobrą passę Pannie, w nadchodzącym czasie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Przyszły tydzień dla Panny to zaczątek nowego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości i doświadczeń. ... więcej i więcej »

Waga Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się zdecydować się na uczucia. Przestań analizować minione czasy, natomiast dostrzeż teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, gdyż lada dzień mogą być przydatne. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. ... więcej i więcej »

Strzelec Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Choćby w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe przypadłości to teraz dzięki wsparciu układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Koziorożec Zanotuj sobie by do niedzieli wykonać wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Tobie troski, które doznałeś ostatnim czasy. Na weekend naucz się sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik W nadchodzącym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny czas na sport. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 45. ... więcej i więcej »

Ryby Niedługo zaistnieje w twojej głowie wola spotkania i tym razem mają możliwość realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie raczej poniedziałek. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Niebawem czeka Cię fizyczna wyprawa, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja ocena ludzi jest nieprawdziwa. Niedługo pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię znajomości. Przekonasz się, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

O Strzelcu, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło przez Internet. Materialnie najbliższe dni będą czasem szybkiego rozwoju. Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres dającego sie przewidzieć, słabnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skoncentrować się na sprawach powiązanych z uczuciami. Musisz być czujny gdyż sporo spraw powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Strzelca będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. Księżyc znajdzie się w takim położeniu względem Saturna że wykonanie postanowień okaże się mocno przyspieszone. nadchodzącym okresie, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W piątek możliwe są interesujące propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czerwony, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Strzelcowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią działać na samopoczucie, dlatego zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na czereśnie, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost mocy. ...
więcej i więcej »

stopka