horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 16 kwietnia 2018 do dnia 22 kwietnia 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Niedługo czeka Cię krótka wyprawa, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Strzelec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Mimo to w poniedziałek wyjątkowo znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Liczba na która musisz uważać w tym tygodniu to 9.

Masz sporą nadzieję zobaczyć pewien, pasujący kawałek do pięknej mozaiki którą jest twoje życie. Jowisz nie pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Finansowo bieżący tydzień będzie czasem straconych nadziei.

Ten tydzień dla Strzelca to start jedynego w swoim rodzaju okresu, jest okazja więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając z nabytej wiedzy lub doświadczeń. Pamiętaj aby do czwartku zakończyć wszelkie ważne formalności. Los być może niedługo zrekompensuje Ci trudy, które doznałeś w ostatnim czasie. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać.

Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć szczególną uwagę na jagody, te owoce mogą dać Ci dużo mocy. O ile fantazjujesz o stałym związku, to jest to idealny okres na tego typu wyzwania. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie raczej wtorek.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz obecnie możliwość podreperować nie tylko swoje samopoczucie, ale również znajomości z rodziną. Koniec tygodnia to dobry okres do indywidualnych wypraw w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. ... więcej i więcej »

Byk Wkrótce narodzi się w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Spotka Byka teraz praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby Wszystko zrozumieć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. ... więcej i więcej »

Bliźnięta O Bliźniętach, ale nie o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Nawet jeśli niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu nieznanych sił powinieneś spodziewać się poprawy. ... więcej i więcej »

Rak Masz niepowtarzalną szansę uzdrowić nie jedynie swoje nastawienie, ale również relacje z rodziną. Merkury w kompozycji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ... więcej i więcej »

Lew Już wkrótce czeka Cię długa wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia niektórych osób jest właściwa. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Panna Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie mogą za Tobą nadążyć. ... więcej i więcej »

Waga Zanotuj sobie by do niedzieli zrealizować wszelkie istotne formalności. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci trudy, jakie otrzymałeś w ostatnim czasie. O ile myślisz o stałym związku, obecnie jest to idealny etap na takowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj świat dookoła pod tym kątem. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz dużym zmianom planów. Ponieważ sami się cenimy oczekujmy od pozostałych szacunku. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wenus nie pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. Koziorożcowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Gwiazdozbiór Wodnika krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na sprawy codzienne. ... więcej i więcej »

Ryby Ryby mają w tym tygodniu obserwować dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Ryby sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Merkury w kompozycji z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wiele znaczącym sygnałem będzie szklanka wina w dłoni osoby, której nie lubisz. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi o których zapomina codziennie, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Najbliższy czas w pracy Strzelca, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdorazowy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień będzie dla Strzelca wybitnie aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Saturna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Zapamiętaj! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, badaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Piątek to dobry czas do indywidualnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego. Dobrym omenem może okazać się portfel na zdjęciu u znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W sobotę wieczorem układ gwiazd nie będzie Tobie sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym dniu. W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych wrażeń. Zapamiętaj by do soboty zakończyć wszelkie znaczące formalności. Opatrzność prawdopodobnie w najbliższym czasie zrekompensuje Tobie smutki, jakie doznałeś ostatnim czasy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Strzelcowi wiele atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Strzelec poczuje, że z pomocą rodziny nie ma rzeczy niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza masz szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Poczujesz, iż przez pomoc najbliższych nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Sobota to właściwy czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. ...
więcej i więcej »

stopka