horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 marca 2018 do dnia 18 marca 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Najbliższy czas w firmie Strzelca, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Strzelca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa zdoła rozwikłać wszystkie formalności. Pluton, który systematycznie dostarcza szczęście Strzelcowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak dobry, czeka Ciebie wielkie niepowodzenie. Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale też znajomości z bliskimi.

Samotne osoby spod znaku Strzelca w nadchodzącym okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na dobre i na złe. Plany będą działy się w niespodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi oddziaływać na samopoczucie, toteż zwracaj teraz szczególną uwagę na orzechy włoskie, te owoce mogą zapewnić ci sporo mocy.

Już niedługo pojawi się w Twoim umyśle wola zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, w związku z tym już czas na nowe znajomości. W środę ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do normy. Doświadczysz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych do zrealizowania.

Zacznij zauważać z kim się zadajesz i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące zadania które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. nadchodzącym okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek zastanowisz się w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wyjazdu.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Baran ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Barana odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach życiowych. W czwartek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania na ten dzień. ... więcej i więcej »

Byk Plany będą przebiegać w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Wzajemne wpływanie na siebie planety Jowisz oraz Saturn zapowiada zmniejszone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Przekonasz się, że dzięki pomocy koleżanek nie mają rzeczy niemożliwych do załatwienia. Czeka na Bliźnięta teraz praca nad wsłuchaniem się w siebie. Aby chociaż cześć zrozumieć należy odrzucić chłodne kalkulacje. ... więcej i więcej »

Rak Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Raka zostaną na początku tygodnia docenione, co będzie początkiem od dawna spodziewanych roszad. Rakowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. ... więcej i więcej »

Lew Przestań roztrząsać dawne dzieje, natomiast doceń przyszłość, i pielęgnuj koneksje, ponieważ niedługo mogą być pomocne. Najbliższy czas w pracy Lwa, stanie się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdorazowy wybór dobrze przeanalizować . Nadchodzący tydzień będzie dla Lwa wybitnie aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Księżyca zdoła wyjaśnić wszystkie formalności. ... więcej i więcej »

Panna Niebawem odbędzie się umysłowa podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka przyjaciół jest fałszywa. Masz małą nadzieję znaleźć pewien, brakujący element do ciekawej układanki którą jest twój własny świat. ... więcej i więcej »

Waga Jowisz, który częstokroć przynosi powodzenie Wadze, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, bądź gotowy spore niepowodzenie. Zanotuj sobie by do niedzieli załatwiać wszelkie istotne sprawy. Opatrzność być może wkrótce zrekompensuje Ci straty, jakie doznałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Skorpion Masz minimalną nadzieję zobaczyć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej mandali którą jest twój własny świat. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na maliny, ponieważ mogą pozbawić Cię sił witalnych. ... więcej i więcej »

Strzelec Nadchodzący czas w pracy Strzelca, stanie się czasem podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy zatem każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć. Najbliższy czas okaże się dla Strzelca wysoce pracowitym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana zdoła rozwikłać wszystkie sprawy. Piątek to odpowiedni termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Znajoma osoba w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz stracić relacji towrzyskiej odmów jej. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie raczej poniedziałek. ... więcej i więcej »

Wodnik Wodnikowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Masz dużą nadzieję odnaleźć pewien, brakujący element do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Ryby Pozytywnym sygnałem może okazać się element biżuterii w samochodzie przyjaciółki. Pamiętaj aby do czwartku wykonać wszelkie ważne rzeczy. Siła wyższa przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci smutki, które otrzymałeś w ostatnim czasie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący czas w pracy Strzelca, okaże się porą podejmowania istotnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dokładnie rozstrzygnąć. Najbliższy tydzień będzie dla Strzelca wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Saturna będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. Przyszedł czas, żeby rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje myśli. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Staraj się pić mniej soków, wbrew pozorom płyny zasadniczo działają niematerialnie na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W bieżącym czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na podróże. Jeśli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to idealny moment na wiążące decyzje. Materialnie najbliższe dni będą czasem na zmiany. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Strzelca to początek jedynego w swoim rodzaju etapu, można zatem zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z mądrości lub informacji. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa najbliższy tydzień, przyniesie Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.Wnajbliższym czasie Strzelec doświadczy, iż z pomocą rodziny nie ma spraw niemożliwych. do spełnienia. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie projekty. Pij umiarkowane ilości alkoholu, pamiętaj że, płyny czasami mają wpływ mocno na Twój organizm. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Strzelca to zaczątek jedynego w swoim rodzaju okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej mądrości lub doświadczeń. Wkrótce pojawi się w twojej głowie chęć zmian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na nowe znajomości. Dla Strzelca najbliższy czas będzie okresem niespodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. ...
więcej i więcej »

stopka