horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 12 lutego 2018 do dnia 18 lutego 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Strzelcowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu ziemi. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj szczególną uwagę na pomidory, te owoce mogą dać Ci dużo energii. Doświadczysz, że przez wsparcie koleżanek nie ma rzeczy niemożliwych do spełnienia.

Wolne kobiety spod znaku Strzelca w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na odnalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer w czasie tego tygodnia to 82.

Strzelec ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w środę szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Marsa że zrealizowanie planów będzie mocno opóźnione. Finansowo bieżący tydzień będzie okresem straconym.

W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wola zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię zakupy. W poniedziałek ktoś z rodziny pogorszy Tobie plany, ale do soboty, jeżeli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw zawodowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Przygotuj się starannie na sobotę, może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Niedługo czeka Cię fizyczna wyprawa, dzięki której pojmiesz, że Twoja ocena osób jest słuszna. ... więcej i więcej »

Byk Zwróć uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Mars, który systematycznie przynosi pomyślność Bykowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Ciebie duże niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Tydzień w firmie Bliźniąt, okaże się porą podejmowania decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdy wybór dobrze rozważyć. Najbliższy czas stanie się dla Bliźniąt wybitnie pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna będzie w stanie rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to doskonały okres na takie decyzje. ... więcej i więcej »

Rak Przyszły tydzień dla Raka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz doświadczeń. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed telewizorem, zamiast tego idź na długą przechadzkę w góry. ... więcej i więcej »

Lew Choćby ostatnio dosięgły Ciebie przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Niedługo przyjdzie w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ... więcej i więcej »

Panna W poniedziałek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, toteż dopasuj swoje działania na ten czas. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę okażą się istotne i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Waga Niedługo wykiełkuje w twojej głowie chęć przemian i tym razem ma szansę realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie z dużym prawdopodobieństwem czwartek. ... więcej i więcej »

Skorpion Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też znajomości z rodziną. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. ... więcej i więcej »

Strzelec Doświadczysz, iż dzięki pomocy najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do spełnienia. Zapamiętaj! W weekend będzie ci sprzyjał kolor czerwony, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec Najbliższy tydzień w firmie Koziorożca, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozpatrzeć. Najbliższy tydzień stanie się dla Koziorożca wybitnie aktywnym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. W najbliższym czasie wykiełkuje w Tobie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ... więcej i więcej »

Wodnik Emocjonalnie nadchodzące dni będą okresem dużych szans. Jeśli sami się cenimy nie oczekujmy od innych przykrości. ... więcej i więcej »

Ryby W nadchodzącym okresie postaraj się dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Ryby pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie mają spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pij nieco więcej wody, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu działają efektywnie na Twoje zachowanie. Masz niepowtarzalną perspektywę wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale także więzi z bliskimi. Jowisz w kombinacji z Wenusem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są ciekawe oferty wycieczki. Strzelcowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w miłości, ale pod warunkiem, że nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe zadania które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres niespodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas niczego takiego nie można było się spodziewać. Jeżeli sami się nie cenimy nie oczekujmy od pozostałych szacunku. Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Choćby ostatnimi czasy trapiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia . Jowisz w układzie wraz z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może piątek. ...
więcej i więcej »

stopka