horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 8 stycznia 2018 do dnia 14 stycznia 2018

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Uczuciowo najbliższe dni będą okresem szybkiego rozwoju. O Strzelcu, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej miejscowości. Ten tydzień dla Strzelca to początek unikalnego okresu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z posiadanej wiedzy oraz doświadczeń.

W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do soboty, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne wróci do normy. Słońce ułoży się w takim układzie w stosunku do Neptuna że spełnienie zamiarów będzie utrudnione. Pewna koleżanka w najbliższym okresie zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi odmów jej.

Działasz tak długo, że inni nie mogą za Tobą nadążyć. W nadchodzącym tygodniu nie zalecane jest realizowanie trudnych przedsięwzięć, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny termin na odpoczynek. Przychodzi czas, żeby zacząć inaczej pokazywać swoje emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć powinno się wziąć pod uwagę uczucia. Pij mniej alkoholu, to zadziwiające, ale płyny czasami wpływają mocno na Twoje zachowanie. W zbliżającym się okresie staraj się większość godzin spędzać z dzieckiem. W głowie Strzelca pojawią się świeże pomysły finansowe.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran W przyszłym tygodniu nie zalecane jest rozpoczynanie dużych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny czas na podróże. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek przeanalizujesz w niedalekiej przyszłości awansować. W piątek możliwe są niewiarygodne propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Byk Niedługo wykiełkuje w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. Byk ma w tym tygodniu słuchać bardzo starannie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Byka sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Dobrym omenem stanie się element biżuterii w samochodzie umundurowanego człowieka. Zmieniasz się tak długo, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. ... więcej i więcej »

Rak Zacznij zauważać z kim się spotykasz i dokładnie zastanów się czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. W najbliższym czasie będzie miała miejsce ważna wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka przyjaciół będzie niepoprawna. ... więcej i więcej »

Lew Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się z rodziną na koncert. W najbliższym czasie pojawi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę do spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. ... więcej i więcej »

Panna Skończ roztrząsać dawne zdarzenia, a zwróć uwagę na to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo niebawem mogą się przydać. Jeżeli fantazjujesz o nowej pracy, to teraz jest na to idealny etap na wiążące działania. ... więcej i więcej »

Waga Mars nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Egzaltacja Marsa w znaku Wagi która w przeszłości miała miejsce już teraz da się odczuć słabym działaniem. ... więcej i więcej »

Skorpion Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Skorpionowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Strzelec Strzelec ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w środę wyjątkowo zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. W zbliżającym się czasie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych koncepcji, lepiej przeznaczyć swój wolny okres na podróże. ... więcej i więcej »

Koziorożec Zmiana położenia Urana w znaku Koziorożca która niedługo będzie miała miejsce już niedługo da się odczuć negatywnym wpływem. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w siebie. Żeby sporo zrozumieć należy zaangażować uczucia. ... więcej i więcej »

Wodnik Zmiany będą działy się w spodziewanym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Ryby Rybie nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. W najbliższym okresie, będziesz przytulniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz niebawem awansować. W sobotę sposobne są interesujące propozycje wycieczki. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz właśnie możliwość uzdrowić nie tylko własne wnętrze, lecz także relacje z rodziną. Dzięki pozytywnemu położeniu Saturna nadchodzący tydzień, da Strzelcowi wiele niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzących dniach Strzelec poczuje, że z pomocą przyjaciół nie ma pomysłów niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Nie zapomnij! Przez cały tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, obserwuj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Najsłabszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością piątek. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, toteż zwróć przez najbliższe dni szczególną uwagę na truskawki, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ energii. Uczuciowo nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelec ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w sobotę chociaż raz odszukaj osoby którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Emocjonalnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. Księżyc pomaga w załatwianiu spraw osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Drobiazgowość i sumienność ludzi spod znaku Strzelca zostaną z początkiem tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna spodziewanych roszad. Saturn, który systematycznie dostarcza szczęście Strzelcowi, w zbliżającym się tygodniu nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na spore rozgoryczenie. W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola spotkania i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, dlatego też już czas na ciekawe znajomości. ...
więcej i więcej »

stopka