horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 4 grudnia 2017 do dnia 10 grudnia 2017

linia_poziom

Strzelec - najlepszy horoskop tygodniowy

Strzelec

Dzięki pozytywnemu układowi Urana najbliższy tydzień, da Strzelcowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W tym tygodniu Strzelec przekona się, że przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę pomyślnie ukończyć wszystkie cele. Jeśli sami się cenimy oczekujmy od innych pomocy. Strzelec ma w tym tygodniu obserwować starannie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Strzelca odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych.

Zmiany będą przebiegać w powolnym czasie, tak jakby od dawna na to czekały. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Zwróć uwagę z kim się zadajesz, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje.

Dla Strzelca najbliższy tydzień to okres spodziewanego, wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było oczekiwać. Wzajemne oddziaływanie na Ciebie planety Mars oraz Pluton zapowiada zwiększone szansę na porażkę. Drobiazgowość i pedantyzm osób spod znaku Strzelca nie zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być początkiem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu.

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 8. Strzelcowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Saturna że spełnienie planów będzie ułatwione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Niedługo pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Nie spędzaj czasu wiecznie przed komputerem, lepiej idź na szybką przechadzkę w teren. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Ponieważ sami się cenimy nie spodziewajmy się od innych przykrości. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką wycieczkę po lesie. Egzaltacja Saturna w znaku Bliźniąt która w przeszłości miała miejsce już wkrótce wpłynie na Twoje życie mocnym wpływem. ... więcej i więcej »

Rak Masz sporą nadzieję odnaleźć istotny, poszukiwany kawałek do ciekawej układanki którą jest twoja rodzina. Plany będą działy się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu na to czekały. ... więcej i więcej »

Lew Merkury w koniunkcji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne. W zbliżającym się tygodniu staraj się dużą ilość godzin spędzać na ćwiczeniach. W głowie Lwa pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. ... więcej i więcej »

Panna Jeżeli myślisz o własnej firmie, to jest na to znakomity czas na wiążące postanowienia. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zachowanie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na morele, te owoce mogą zakłócić w tobie przepływ mocy. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący czas w pracy Wagi, stanie się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Warto więc każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy czas okaże się dla Wagi wielce aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Saturna będzie w stanie rozwikłać wszystkie formalności. Uczysz się tak szybko, że znajomi nie potrafią dotrzymać ci kroku. ... więcej i więcej »

Skorpion Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie postanowień okaże się mocno utrudnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Uczysz się tak szybko, że inni nie umieją cię zrozumieć. Nawet jeśli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki pomocy nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. ... więcej i więcej »

Koziorożec Oczekuj przyjemnej wizyty gościa z zagranicy. W najbliższych dniach spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między uczuciami oraz sferą zawodową, a Jowisz pomoże uniknąć Ci niepotrzebnych zdarzeń. ... więcej i więcej »

Wodnik Saturn, który częstokroć przynosi powodzenie Wodnikowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak wspaniałomyślny, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Nawet jeśli ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w tym tygodniu dzięki ingerencji nieznanych sił możesz oczekiwać polepszenia . ... więcej i więcej »

Ryby Egzaltacja Marsa w znaku Ryby która niedawno miała miejsce już za kilka dni da się odczuć negatywnym oddziaływaniem. Mars, który częstokroć dostarcza szczęście Rybie, w zbliżającym się czasie nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego więc przemyśl swoje plany w tym czasie. Choćby w ostatnich dniach gnębiły Cię przeróżne choroby to w tym tygodniu dzięki wsparciu układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Znaki na niebie oznajmiają, że Strzelcowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo energii. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, aktualnie jest na to idealny moment na takie postanowienia. Jowisz pomaga w załatwianiu spraw zawodowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Strzelcowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi trzech najbliższych, nadchodzących dni. Niedługo narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas na nowe wyznania. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że małe drobiazgi które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Tydzień nie sprzyja wyjazdom i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nie oczekuj trudnej zmiany ze strony gościa z zagranicy. ...
więcej i więcej »

stopka