horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Emocjonalnie nadchodzące dni będą czasem straconym. Nie oczekuj miłej zmiany ze strony bliskiego z innego miasta. Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach majątkowych.

O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. Przekonasz się, iż przez pomoc kolegów nie będzie spraw niemożliwych do spełnienia. Gwiazdozbiór Skorpiona chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Wenus co wpłynie na sprawy intymne.

Jeżeli sami się gubimy oczekujmy od innych zrozumienia. Saturn w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. W najbliższym czasie wykiełkuje w twojej głowie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy.

Nie siedź godzinami przed laptopem, zamiast tego idź na długą wycieczkę w góry. Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór mało znaczące zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Oczekuje na Ciebie przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Aby chociaż cześć zrozumieć powinno się zaangażować chłodne kalkulacje.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

O Skorpionie, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało w Twojej miejscowości. W środę znajomy zepsuje Ci plany, ale do piątku, jeśli będziesz pamiętać o innych, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Wenus, który przeważnie dostarcza pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Plany będą działy się w gwałtownym czasie, tak jakby od jakiegoś czasu na to czekały. Możesz spodziewać się miłej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Mars, który zazwyczaj przynosi powodzenie Skorpionowi, w nadchodzącym tygodniu nie planuje być tak wspaniałomyślny, czeka Cię duże rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skorpionowi przeciętnie będzie dopisywało powodzenie w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. O ile myślisz o własnej firmie, to jest to świetny czas na tego typu działania. Staraj się pić rozsądne ilości soków, wbrew przekonaniom płyny czasami oddziaływują znacząco na Twoje przepływy energetyczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Rozmyślasz się tak szybko, że inni nie potrafią ci pomóc. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się twardszy niż na co dzień. czwartek rozważysz niebawem awansować. W sobotę prawdopodobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. Dobrym sygnałem może być stara książka na stole u osoby, której nie lubisz. ...
więcej i więcej »

stopka