horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Przygotuj się dobrze na sobotę, prawdopodobnie będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Choćby niedawno gnębiły Cię przeróżne choroby to teraz dzięki wsparciu znajomych możesz spodziewać się poprawy. Saturn pomaga w rozwiązywaniu problemów zawodowych.

Masz niepowtarzalną perspektywę uzdrowić nie jedynie własne wnętrze, lecz też układy z rodziną. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Wydarzenia będą działy się w powolnym tempie, jakby od jakiegoś czasu miało to nastąpić.

Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom zamiarów. Staranność i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się źródłem z dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Słońce znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że zrealizowanie planów będzie nieznacznie utrudnione.

Merkury w kombinacji wraz z Wenusem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Single spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie czasu będą miały sposobność na spotkanie partnera na dobre i na złe. Przestań roztrząsać przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, oraz podtrzymuj znajomości, gdyż lada dzień mogą być przydatne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpionowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Wenus, który przeważnie przynosi powodzenie Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie będzie tak wspaniałomyślny, czeka Ciebie duże rozczarowanie. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 82. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Działasz tak szybko, że pozostali nie mogą cię zrozumieć. Tydzień sprzyja wyjazdom oraz małym zmianom zamiarów. Jowisz w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj! Od środy do piątku będzie ci przypominał o sobie kolor pomarańczowy, obserwuj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na maliny, one mogą dostarczyć ci dużo mocy. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużą ilość czasu przesiadywać z dzieckiem. W myślach Skorpiona narodzą się nowe idee zarobkowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wenus, który częstokroć przynosi powodzenie Skorpionowi, w najbliższym okresie nie zamierza być tak dobry, przygotuj się na duże rozczarowanie. Dobrym sygnałem stanie się portfel na stole u starego człowieka. Skorpionowi wyjątkowo będzie sprzyjało szczęście w życiu uczuciowym, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

stopka