horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że na pozór nic nie znaczące drobiazgi które odkłada każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Złym znakiem okaże się szklanka wina w kieszeni osoby, którą lubisz. Skorpionowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza.

Najlepsza liczba w tym tygodniu to 87. Masz niepowtarzalną możliwość wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, ale też kontakty z rodziną. Nie spędzaj czasu do późna przed komputerem, lepiej udaj się na szybką wycieczkę po lesie.

Sobota to dobry okres do indywidualnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. Merkury w kompozycji wraz z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Znaki na niebie pokazują, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu pieniędzy.

O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej miejscowości. Skorpion ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć spokojniej uzewnętrzniać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Merkury w kompozycji wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Konstelacja Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Wenus co wpłynie na sprawy rodziny. Zwróć uwagę by pić umiarkowane ilości alkoholu, wbrew przekonaniom napoje zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przygotuj się umiejętnie do weekendu, może znajdziesz kilka godzin żeby wybrać się ze znajomymi do kina. zbliżającym się czasie okresie, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek rozważysz w niedalekiej przyszłości awansować. W sobotę prawdopodobne są interesujące oferty zawodowe. W tym tygodniu naucz się uczciwie podzielić wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niespodziewanych zdarzeń. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W środę po południu Twój znak zodiaku nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany o tej porze. W nadchodzącym okresie staraj się dużą ilość czasu spędzać na siłowni. W umyśle Skorpiona pojawią się nowe koncepcje zarobkowe. Słońce ustawi się w takim położeniu do Neptuna że wykonanie planów może okazać się utrudnione. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Egzaltacja Urana w znaku Skorpiona która niedawno miała miejsce już niedługo da się odczuć słabym działaniem. Oczekuje na Ciebie głównie praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania. Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz dużym zmianom planów. ...
więcej i więcej »

stopka