horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Sobota to odpowiedni okres do samotnych spacerów w czasie których możesz odpocząć. Choćby ostatnio dosięgły Cię różne dolegliwości to teraz dzięki ingerencji układu planet powinieneś oczekiwać polepszenia . Spotęgowane działanie na siebie planety Neptun i Pluton zapowiada zmniejszone szansę na sukces.

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź czujny ponieważ sporo problemów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Masz niepowtarzalną sposobność podreperować nie tylko swoje nastawienie, ale również układy z rodziną. Dopilnuj by pić rozsądne ilości wody, to zadziwiające, ale napoje od czasu do czasu wpływają niematerialnie na Twoje zachowanie.

Pluton, który przeważnie dostarcza dobrą passę Skorpionowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak dobry, bądź gotowy wielkie rozgoryczenie. Masz sporą nadzieję odnaleźć pojedynczy, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie. Wkrótce przydarzy Ci się ważna podróż, dzięki której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół będzie niesprawiedliwa.

Zastanawiasz się tak długo, że inni nie mogą ci pomóc. Tydzień nie sprzyja szukaniu miłosci oraz ostrożnym zmianom zamiarów. Gwiazdozbiór Skorpiona krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Merkurym co wpłynie na życie codzienne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Jeżeli niedawno dosięgły Ciebie nieciekawe choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz spodziewać się poprawy. Uważaj na to co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj przez najbliższe dni uwagę na morele, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo energii. W bieżącym okresie nie jest wskazane rozpoczynanie złożonych przedsięwzięć, lepiej zagospodarować swój wolny okres na wypoczynek. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Merkurego nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych kontaktów. Lecz dzięki oddziaływaniom Księżyca będziesz miał szansę na czas zakończyć wszystkie cele. Jeżeli sami się nie szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia. Mars, który zazwyczaj przynosi szczęście Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie planuje być tak dobry, czeka Ciebie spore niepowodzenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Uczysz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją dotrzymać ci kroku. Masz obecnie szansę wzmocnić nie tylko własne wnętrze, ale również relacje z bliskimi. Wkrótce narodzi się w Tobie chęć zmian i tym razem będzie miała szansę realizacji, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

W tym tygodniu postaraj się rozmyślnie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Merkury pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych emocji. Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie prawdopodobnie poniedziałek. W nadchodzącym tygodniu próbuj większość godzin przebywać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się nowe idee finansowe. ...
więcej i więcej »

stopka