horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w niekorzystnym układzie z Merkurym co wpłynie na życie zawodowe. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużą ilość czasu przebywać z dzieckiem. W umyśle Skorpiona narodzą się nowe koncepcje zarobkowe.

Dzięki pozytywnemu ułożeniu Księżyca najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, iż z pomocą przyjaciół nie ma rzeczy niemożliwych. do urzeczywistnienia. Najbliższy tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Jednak dzięki wpływom Marsa masz szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Skorpion ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Przygotuj się dobrze do weekendu, może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na spacer. Liczba na która musisz uważać w czasie tego tygodnia to 18. W bieżącym okresie nie jest wskazane realizowanie skomplikowanych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na rekreację.

Saturn w kompozycji z Plutonem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Finansowo ten tydzień będzie okresem straconych nadziei. Ponieważ sami się szanujemy oczekujmy od znajomych zrozumienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie być może piątek. O ile marzysz o własnym biznesie, to jest na to znakomity moment na tego typu postanowienia. Nie siedź do późna przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Rozmyślasz się tak szybko, że pozostali nie potrafią cię zrozumieć. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w nadchodzącym czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na zawsze. Zwróć uwagę by pić nieco więcej piwa, pamiętaj że, płyny czasami działają mocno na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Skorpiona to start unikalnego okresu, powinno się zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości i informacji. Zmiany będą dziać się w powolnym tempie, tak jakby od lat na to czekały. Sobota to właściwy okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na kwestiach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Najprawdopodobniej wpływ Saturna na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Jeśli myślisz o stałym związku, to teraz jest na to genialny czas na tego typu postanowienia. Układy konstelacji oznajmiają, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno zaszkodzić w utracie dobrego imienia. ...
więcej i więcej »

stopka