horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wodnika

Tydzień nie sprzyja zmianom w życiu oraz małym modyfikacjom zamiarów. Szczęśliwa liczba w czasie tego tygodnia to 85. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zajściach powiązanych z uczuciami. Koniecznie bądź uważny ponieważ dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się toczyło blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Marsa na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze rozważyć. Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona wysoce pracowitym czasem. Jednak dzięki pozytywnemu położeniu Księżyca będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Oczekuj towarzyskiej wizyty gościa z innego miasta. Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Neptunem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny.

Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu ukochanego. Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż tej osobie.

Materialnie ten tydzień będzie czasem szybkiego rozwoju. O ile marzysz o kupnie domu, obecnie jest to świetny okres na takie działania. Słońce ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie planów może okazać się mocno ułatwione.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz jedyną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również relacje z rodziną. Masz nikłą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Byk W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj trudnej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Ważnym omenem może okazać się element biżuterii w kieszeni znajomego. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wenus, który częstokroć przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 11. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno piątek. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Skorpion Pij rozsądne ilości mleka, wbrew pozorom płyny zasadniczo mają wpływ w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina w dłoni osoby, którą lubisz. Zwróć uwagę by pić nieco więcej piwa, pamiętaj że, płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Koziorożca narodzą się świeże pomysły finansowe. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Ryby W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Skończ przywoływać przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Ten tydzień dla Skorpiona to początek nowego okresu, powinno się więc zacząć wszystko od nowa, czerpiąc z wiedzy i doświadczeń. Jeżeli fantazjujesz o stałym związku, aktualnie jest na to idealny moment na takowe decyzje. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa zbliżający się tydzień, da Skorpionowi wiele atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę z czasem zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpion ma w tym tygodniu słuchać uważnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach niematerialnych. Możesz spodziewać się trudnej przygody ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu szczególną uwagę na truskawki, one mogą zapewnić ci sporo mocy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

W zbliżającym się okresie postaraj się dużą ilość czasu spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona narodzą się nowe pomysły finansowe. W środę nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do czwartku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest to idealny moment na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce pojawi się w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze sprawy. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Konstelacja Skorpiona nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy przyjaciół. ...
więcej i więcej »

stopka