horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi

Oczekuje na Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem to co mówią inni. Żeby sporo pojąć należy zaangażować chłodne kalkulacje. Już niedługo pojawi się w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj w tym tygodniu uwagę na cytryny, ponieważ mogą zapewnić ci sporo energii.

Księżyc ustawi się w takim układzie względem Jowisza że zrealizowanie zamiarów będzie nieco utrudnione. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Tobie humor, ale do piątku, jeśli będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Sobota to dobry termin do samotnych wypraw podczas których możesz spotkać ukochanego.

Nadchodzący czas w firmie Skorpiona, okaże się porą podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór skrupulatnie przeanalizować .Tydzień będzie dla Skorpiona wielce pracowitym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie sprawy. Masz sporą szansę zobaczyć ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą stanowi twoja praca. Przyszedł dzień, żeby zacząć głośno pokazywać swoje przekonania. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy.

Pamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czarny, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Znaki na niebie mówią, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu ukochanego. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to początek nowego rozdziału, powinno się zatem rozpocząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej wiedzy i doświadczeń. Możesz spodziewać się niemiłej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. W zbliżającym się tygodniu próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na ćwiczeniach. W głowie Skorpiona pojawią się świeże pomysły finansowe. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W zbliżającym się okresie nie polecane jest realizowanie dużych koncepcji, bardziej opłaca się zagospodarować wolny okres na wypoczynek. Spotka Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Aby sporo zrozumieć należy odrzucić uczucia. Skorpion ma nawyk nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w niedzielę wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ważna postać w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz skończyć więzi pomóż tej osobie. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, stanie się okresem podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Godzi się więc każdy wybór dobrze rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wielce pracowitym czasem. Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Spotka Skorpiona przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w bliskich. Żeby sporo pojąć powinno się odrzucić emocje. Przekonasz się, że przez pomoc przyjaciół nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. Skończ wspominać dawne dzieje, a zwróć uwagę na to co teraz, oraz podtrzymuj przyjaźnie, gdyż lada dzień mogą być pomocne. ...
więcej i więcej »

stopka