horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi

Wydarzenia będą działy się w łagodnym tempie, tak jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. Masz małą szansę zobaczyć istotny, pasujący kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie wewnętrzne. Ponieważ sami się nie cenimy spodziewajmy się od innych szacunku.

Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle zamiar zmian i tym razem będzie miała możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas zamknąć zakończyć dawne sprawy. Spotęgowane wpływanie na Ciebie planety Jowisz i Uran oznacza zwiększone nadzieje na porażkę. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa najbliższy tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzących dniach Skorpion przekona się, że z pomocą przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Wszakże dzięki oddziaływaniom Saturna będziesz miał szansę na czas zakończyć swojecele.

Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym okresie będą miały szansę na odszukanie drugiej połówki na zawsze. nadchodzącym tygodniu, staniesz się przytulniejszy niż zwykle. W środę wydumasz niebawem awansować. W piątek sposobne są ciekawe propozycje wycieczki. Tydzień sprzyja zmianom w życiu oraz dużym zmianom celów.

Zaprzestań rozgrzebywać minione czasy, natomiast zauważ to co teraz, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. Dokładność i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia zauważone, co może stać się początkiem od dawna oczekiwanych roszad. Dla Skorpiona najbliższy czas to okres spodziewanego, umiarkowanego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd nic takiego nie można było się spodziewać.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w rzadkim ustawieniu z Plutonem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że małe sprawy do załatwienia o których zapomina codziennie, w sobotę przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. Skorpionowi niespodziewane będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Wiele znaczącym znakiem może okazać się odblask światła w szufladzie znajomego. W przyszłym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie skomplikowanych inicjatyw, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na odpoczynek. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwracaj uwagę z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem na zmiany. Człowiek urodzony pod tym znakiem musi pamiętać, że nic nie znaczące sprawy które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 23. W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie zbędnych wrażeń. Pewna postać w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz utracić tej więzi pomóż jej. ...
więcej i więcej »

stopka