horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi

W poniedziałek znajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do normy. Skorpionowi będzie sprzyjać wsparcie żywiołu ognia. Autorytatywna persona w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż tej osobie.

Merkury w zestawieniu wraz z Plutonem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. Zaprzestań roztrząsać dawne dzieje, a dostrzeż teraźniejszość, oraz pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż już za parę dni mogą być użyteczne. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko zrozumieć należy zaangażować uczucia.

Możesz spodziewać się niespodziewanej wizyty członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Przychodzi czas, żeby zacząć aktywnie uzewnętrzniać własne uczucia. Pozostali widzą nas nie tak jak tego oczekujemy. Księżyc znajdzie się w takim położeniu w stosunku do Merkurego że wykonanie postanowień może okazać się mocno opóźnione.

Zwracaj uwagę z kim masz kontakty, szczegółowo przeanalizuj czy to dla Ciebie odpowiednie relacje. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się okresem podejmowania ważnych decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdy wybór skrupulatnie rozstrzygnąć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona wysoce pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Saturna zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna oczekiwanych zmian.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W środę nieznajomy pogorszy Tobie humor, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do normy. Wkrótce wykiełkuje w twojej głowie zamiar zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też najwyższy czas zamknąć zakończyć niegdysiejsze wydarzenia. Plany będą działy się w łagodnym czasie, jakby od jakiegoś czasu do tego się przymierzały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W piątek po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje plany w tym czasie. Spróbuj w tym tygodniu skupić się na przeżyciach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny ponieważ sporo problemów związanych z pracą będzie się rozgrywało blisko ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Złym znakiem będzie portfel w torbie znajomego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spodziewaj się zawodowej zmiany ze strony znajomego z zagranicy. W najbliższym czasie przydarzy Ci się umysłowa podróż, podczas której dowiesz się, iż Twoja opinia osób jest właściwa. Słońce ustawi się w takim układzie względem Merkurego że zrealizowanie postanowień będzie mocno przyspieszone. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nadchodzący czas w firmie Skorpiona, stanie się czasem podejmowania ważnych decyzji i nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dokładnie przemyśleć.Tydzień stanie się dla Skorpiona wielce aktywnym okresem Jednak dzięki pozytywnemu układowi Saturna będzie w stanie wyjaśnić wszystkie formalności. Dzięki pozytywnemu układowi Neptuna nadchodzący tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, iż przy pomocy znajomych nie ma kwestii niemożliwych. do zrealizowania. Najbliższy tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Jednak dzięki oddziaływaniom Księżyca masz szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie plany, ale do piątku, jeśli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko zapewne wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

stopka