horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi

Skorpionowi wyjątkowo będzie dopisywało szczęście w w sprawach zawodowych, ale tylko wtedy, gdy nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona nie zostaną na końcu tygodnia dostrzeżone, co będzie początkiem z dawna spodziewanych zmian. O ile fantazjujesz o stałym związku, to właśnie jest na to genialny etap na wiążące działania.

Jeśli sami się gubimy spodziewajmy się od innych zrozumienia. Skorpion ma w tym tygodniu słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Saturn w kompozycji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż samopoczucie psychiczne.

W najbliższym czasie narodzi się w twojej głowie wola przemian i tym razem będzie miała możliwość realizacji, w związku z tym już czas na ciekawe wyzwania. Skorpionowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu ziemi. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nie istotne sprawy do załatwienia które zostawia na później każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu.

Działasz tak niestandardowo, że znajomi nie potrafią za Tobą nadążyć. Nie zapomnij! Na początku tygodnia będzie ci groził kolor niebieski, badaj świat dookoła na obecność tego koloru. Ważna kobieta w niedługim czasie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeżeli nie chcesz stracić znajomości pomóż tej osobie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Już niedługo zaistnieje w twojej głowie chęć przemian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, w związku z tym już czas na oczekujące Cię wyznania. Skorpion ma zwyczaj nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w poniedziałek szczególnie zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś powiedziały. Pozycja centralna Wenus w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już za kilka dni da się odczuć mocnym działaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Koniec tygodnia to dobry termin do indywidualnych spacerów podczas których możesz spotkać ukochanego. Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Uczuciowo ten tydzień będzie czasem straconym. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Szczęśliwy Numer w tym tygodniu to 1 0. Nie spędzaj czasu zbyt długo przed laptopem, lepiej udaj się na krótką wycieczkę w teren. W środę nieznajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Nie siedź wiecznie przed laptopem, zamiast tego udaj się na aktywną wycieczkę w teren. Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz spotkać ukochanego. Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w sprzyjającym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy bliskich. ...
więcej i więcej »

stopka