horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Wagi

Przygotuj się szybko na sobotę, może będziesz miał czas żeby wybrać się ze znajomymi na koncert. Przestań rozgrzebywać minione czasy, a doceń przyszłość, i dbaj o znajomości, gdyż niebawem mogą być przydatne. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało szczęście w życiu uczuciowym, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni.

Jeżeli sami się nie szanujemy nie spodziewajmy się od pozostałych szacunku. Zwróć uwagę by pić choćby minimalne ilości soków, wbrew pozorom płyny w pewnym stopniu wpływają mocno na Twoje zachowanie. W najbliższym tygodniu, staniesz się uważniejszy niż zwykle. czwartek zastanowisz się ekspresowo awansować. W sobotę sposobne są ciekawe oferty wycieczki.

Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na początku tygodnia docenione, co stanie się początkiem z dawna zapowiadanych zmian. Zanotuj sobie by do soboty zrealizować wszelkie istotne kwestie. Los być może wkrótce wynagrodzi Ci trudy, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Rozmyślasz się tak niestandardowo, że pozostali nie umieją za Tobą nadążyć.

Poczujesz, iż przez wsparcie kolegów nie ma spraw niemożliwych do załatwienia. Skorpion ma zwyczaj zabierania innym głosu. Dlatego też w czwartek wyjątkowo znajdź ludzi którym możesz pomóc dając im szansę by coś powiedziały. Oczekuje na Ciebie teraz praca nad zrozumieniem siebie. Aby Wszystko pojąć powinno się oddalić dotychczasowe przekonania.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Dlatego, że sami się gubimy spodziewajmy się od pozostałych przykrości. Słońce sprzyja odnawianiu kontaktów towarzyskich. Układy konstelacji oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie majątku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Spotęgowane wpływanie na siebie planety Mars i Merkury zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Zwróć uwagę by pić inne ilości wody, wbrew przekonaniom płyny czasami działają efektywnie na Twoje ciało. Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, okaże się porą podejmowania oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaca się przeto każdorazowy wybór dobrze rozstrzygnąć.Tydzień będzie dla Skorpiona bardzo pracowitym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu układowi Marsa zdoła rozwiązać wszystkie sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na zajściach związanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego udaj się na krótką wędrówkę po lesie. Wiarygodna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeśli nie chcesz utracić tej przyjaźni pomóż jej. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Tydzień sprzyja wyjazdom i dużym modyfikacjom planów. Pij choćby minimalne ilości alkoholu, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu oddziaływują w znacznym stopniu na Twój organizm. Gwiazdy mówią, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

stopka