horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Niebawem będzie miała miejsce krótka podróż, dzięki której dowiesz się, iż Twoja krytyka osób będzie niesprawiedliwa. Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu szacunku. Słońce ułoży się w takim układzie do Neptuna że zrealizowanie postanowień może okazać się nieco utrudnione.

Sobota to dobry termin do indywidualnych spacerów w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Mars, który przeważnie przynosi powodzenie Skorpionowi, w zbliżającym się okresie nie zamierza być tak hojny, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu.

Przygotuj się starannie na sobotę, być może będziesz miał czas żeby zabrać się z rodziną na spacer. Uczysz się tak długo, że pozostali nie potrafią za Tobą nadążyć. Single spod znaku Skorpiona w najbliższym okresie czasu będą miały sposobność na znalezienie partnera na długie lata.

Na weekend spróbuj sprawiedliwie podzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Neptun pomoże uniknąć Ci zbędnych zdarzeń. Masz właśnie sposobność podreperować nie tylko własne nastawienie, lecz także kontakty z rodziną. Masz dużą szansę odszukać pewien, brakujący element do delikatnej mandali którą stanowi twoje życie.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Pamiętaj! W te dni będzie ci sprzyjał kolor zielony, badaj świat dookoła pod tym kątem. Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem nieprzewidzianego umiarkowanego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Przygotuj się szybko do weekendu, może będziesz miał czas żeby zabrać się z ukochaną osobą za miasto. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby nowa praca?.W tym tygodniu Skorpion doświadczy, iż przy pomocy przyjaciół nie ma marzeń niemożliwych. do urzeczywistnienia. Zbliżający się okres w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Jowisza będziesz miał szansę pomyślnie ukończyć swoje projekty. Najbliższy tydzień w firmie Skorpiona, okaże się czasem podejmowania i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się zatem każdorazowy wybór dokładnie rozważyć. Najbliższy czas okaże się dla Skorpiona bardzo aktywnym czasem. Ale dzięki pozytywnemu położeniu Jowisza zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Niedługo przydarzy Ci się długa podróż, podczas której zdasz sobie sprawę, że Twoja ocena niektórych osób będzie niepoprawna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Ponieważ sami się szanujemy nie spodziewajmy się od znajomych szacunku. Tydzień nie sprzyja zakupom oraz niespodziewanym zmianom zamiarów. Jowisz w układzie z Marsem sprawi, iż Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Przychodzi czas, żeby zacząć uzewnętrzniać swoje uczucia. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Masz pewną szansę zobaczyć pojedynczy, brakujący kawałek do delikatnej mandali którą jest twoja praca. Najbliższy czas w firmie Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz lekcją odpowiedzialności za nie. Godzi się zatem każdy wybór dobrze przemyśleć. Nadchodzący tydzień będzie dla Skorpiona bardzo aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu ułożeniu Marsa będzie w stanie rozwiązać wszystkie formalności. ...
więcej i więcej »

stopka