horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Masz minimalną szansę odszukać pewien, pasujący kawałek do ciekawej mandali którą jest twoja rodzina. O ile fantazjujesz o własnym biznesie, to jest na to świetny okres na takie decyzje. Skończ wspominać dawne zdarzenia, natomiast dostrzeż to co teraz, oraz pielęgnuj układy, ponieważ wkrótce mogą być użyteczne.

Piątek to odpowiedni okres do indywidualnych wypraw w trakcie których możesz spotkać kogoś na kogo czekasz. Słońce ustawi się w takim położeniu do Neptuna że spełnienie postanowień będzie opóźnione. Przyszedł okres, żeby rozpocząć inaczej wyrażać własne emocje. Członkowie rodziny widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy.

Wiele znaczącym znakiem stanie się stara książka w dłoni dziecka. Ważna koleżanka w najbliższym okresie poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz skończyć przyjaźni odmów jej. W nadchodzącym tygodniu naucz się sprawiedliwie podzielić wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń.

Zanotuj sobie aby do czwartku zrealizować wszelkie znaczące zagadnienia. Opatrzność przypuszczalnie wkrótce wynagrodzi Ci straty, które otrzymałeś w poprzednim tygodniu. Skorpionowi niespodziewane będzie dopisywało powodzenie w grach losowych, ale pod warunkiem, że nie przegapi, dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu dobrego imienia.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz minimalną nadzieję zobaczyć istotny, poszukiwany kawałek do pięknej mandali którą jest twój własny świat. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz uwagę na maliny, ponieważ mogą pozbawić Cię sił witalnych. Niebezpieczny dla Ciebie numer na ten tydzień to 88. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Dla Skorpiona nadchodzący czas to okres spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Wenus, który przeważnie dostarcza dobrą passę Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie zamierza być tak hojny, bądź gotowy duże niepowodzenie. W przyszłym okresie nie polecane jest rozpoczynanie trudnych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć wolny okres na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skorpion ma pod koniec tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych. Autorytatywna postać w nadchodzącym okresie zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zakończyć relacji towrzyskiej odmów tej osobie. Skorpion ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w czwartek szczególnie zwróć uwagę na osoby którym możesz pomóc dając im czas by coś powiedziały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ten tydzień dla Skorpiona to początek unikalnego etapu, jest okazja więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając ze swojej mądrości lub doświadczeń. Konstelacja Skorpiona nadal będzie w niekorzystnym ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na życie rodziny. Tydzień sprzyja poszukiwaniu szczęścia i ostrożnym zmianom zamiarów. ...
więcej i więcej »

stopka