horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na odszukanie partnera na zawsze. Dokładność i uporządkowanie ludzi spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co stanie się źródłem z dawna oczekiwanych zmian. Zmieniasz się tak długo, że pozostali nie umieją ci pomóc.

Słońce ułoży się w takim położeniu względem Marsa że wykonanie planów będzie nieznacznie opóźnione. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Koniecznie bądź uważny gdyż sporo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Przyszły tydzień dla Skorpiona to start niepowtarzalnego etapu, jest okazja zatem zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z mądrości i doświadczeń.

Nadejdzie wkrótce czas, by rozpocząć głośno uzewnętrzniać własne emocje. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Skorpion ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w poniedziałek chociaż raz znajdź osoby którym możesz pomóc dając im szansę aby coś powiedziały. Przygotuj się szybko do weekendu, być może znajdziesz czas żeby zabrać się z ukochaną osobą na spacer.

W poniedziałek znajomy zepsuje Tobie plany, ale do piątku, pod warunkiem, że będziesz zachowywać się normalnie, wszytko prawdopodobnie wróci do normy. Interesuj się tym co jesz, jedzenie potrafi wpływać na zachowanie, dlatego zwracaj uwagę na morele, te owoce mogą zabrać Ci dużo sił witalnych. Finansowo najbliższe dni będą okresem dużych szans.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Masz jedyną perspektywę wzmocnić nie jedynie swoje samopoczucie, ale też znajomości z rodziną. Przyglądaj się temu co spożywasz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na śliwki, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Jowisz w układzie z Wenusem będzie odpowiedzialny za to, iż Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W przyszłym tygodniu czeka Cię duchowa wędrówka, na której pojmiesz, iż Twoja opinia przyjaciół będzie niepoprawna. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu szacunku. W najbliższych dniach spróbuj sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych emocji. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia i niespodziewanym zmianom celów. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie na pewno czwartek. Mars pomaga odnawianiu kontaktów osobistych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz nikłą nadzieję odszukać ważny, poszukiwany kawałek do delikatnej mandali którą jest twoje życie wewnętrzne. Finansowo nadchodzące dni będą czasem szybkiego rozwoju. Spróbuj w nadchodzących dniach skoncentrować się na wydarzeniach powiązanych ze swoją pracą. Musisz być czujny bo wiele spraw powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ...
więcej i więcej »

stopka