horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca

W zbliżającym się okresie próbuj większość czasu przebywać w domu. W myślach Skorpiona pojawią się nowe pomysły zarobkowe. Przestań analizować przeszłość, natomiast dojrzyj przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, bo wkrótce mogą się przydać. Spotęgowane oddziaływanie na siebie planety Neptun i Uran oznacza zmniejszone nadzieje na porażkę.

Pamiętaj! W te dni będzie ci przypominał o sobie kolor niebieski, oglądaj przedmioty, które dostajesz, na obecność tego koloru. Nadchodzi dzień, żeby zacząć inaczej pokazywać swoje emocje. Bliscy widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Wenus nie pomaga w załatwianiu spraw zawodowych.

Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że na pozór małe zadania które zostawia na później codziennie, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu. Konstelacja Skorpiona ciągle będzie w rzadkim ustawieniu z Wenus co będzie oddziaływać na sprawy intymne. Materialnie bieżący tydzień będzie czasem na zmiany.

Masz teraz perspektywę wzmocnić nie jedynie własne samopoczucie, ale również więzi z przyjaciółmi. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie raczej wtorek. Piątek to właściwy okres do indywidualnych wycieczek podczas których możesz odetchnąć od codzienności.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Najgorszym dniem na sprawy rodzinne będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Skorpionowi szczególnie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie prześpi czterech najbliższych, nadchodzących dni. Single spod znaku Skorpiona w zbliżającym się czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na całe życie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W wtorek nieznajomy zepsuje Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. Nadchodzący tydzień dla Skorpiona to start unikalnego okresu, powinno się więc zacząć pewne sprawy od nowa, korzystając z wiedzy oraz doświadczeń. Pij nieco mniej wody, to zadziwiające, ale płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoje samopoczucie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź uważny bo dużo incydentów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Skorpion ma tendencję do zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo znajdź osoby którym możesz pomóc oddając im czas aby coś powiedziały. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie sprzyjało szczęście w miłości, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Masz małą nadzieję znaleźć pewien, pasujący element do pięknej układanki którą stanowi twoja praca. Wzajemne działanie na Ciebie planety Neptun i Saturn zapowiada zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. Pozycja centralna Plutona w znaku Skorpiona która niedawno miała miejsce już za kilka dni da się odczuć pozytywnym działaniem. ...
więcej i więcej »

stopka