horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co będzie źródłem od dawna oczekiwanych zwrotów w Twoim życiu. Nie przesiaduj zbyt długo przed laptopem, zamiast tego idź na aktywną wycieczkę do parku. Spróbuj tego tygodnia skoncentrować się na zdarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Musisz być uważny ponieważ wiele spraw powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Prawdopodobnie wpływ Jowisza na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych.

Dla Skorpiona najbliższy czas będzie okresem nieprzewidzianego słabnącego zainteresowania ze strony ludzi po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Najbliższy czas w firmie Skorpiona, okaże się czasem podejmowania ważnych decyzji i lekcją odpowiedzialności za nie. Opłaci się więc każdorazowy wybór skrupulatnie rozważyć. Najbliższy tydzień będzie dla Skorpiona wysoce aktywnym okresem Jednak dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. W najbliższym czasie czeka Cię duchowa podróż, podczas której dowiesz się, że Twoja opinia niektórych osób będzie właściwa.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nie istotne zadania które odkłada każdego dnia, w sobotę dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 17. Nie zapomnij! W te dni będzie ci sprzyjał kolor pomarańczowy, oglądaj świat dookoła na obecność tego koloru.

Skorpionowi umiarkowanie będzie sprzyjało szczęście w grach losowych, jeśli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. Przygotuj się umiejętnie na wypoczynek, prawdopodobnie znajdziesz czas żeby zabrać się ze znajomymi do kina. Niedługo pojawi się w Tobie wola zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe zakupy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spodziewaj się ciekawej zmiany ze strony członka rodziny z innego miasta. Słońce znajdzie się w takim układzie względem Jowisza że spełnienie postanowień okaże się mocno utrudnione. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały szansę na znalezienie drugiej połówki na zawsze. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu wody. W najbliższym czasie odbędzie się ważna wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja ocena przyjaciół będzie właściwa. Skończ rozgrzebywać to co było, natomiast dojrzyj teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być przydatne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przyszły tydzień dla Skorpiona to start nowego okresu, można więc zacząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze swojej mądrości oraz informacji. Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie być może środa. Skorpion ma tendencję do nie dawania innym prawa do głosu. Dlatego też w czwartek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. W nadchodzącym tygodniu próbuj dużo więcej czasu przesiadywać na siłowni. W myślach Skorpiona narodzą się świeże idee zarobkowe. Konstelacja Skorpiona krótkotrwale będzie w ciekawym układzie z Marsem co wpłynie na życie bliskich. ...
więcej i więcej »

stopka