horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 14 maja 2018 do dnia 20 maja 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Strzelca

Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor niebieski, badaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. Nie przesiaduj zbyt długo przed telewizorem, lepiej wybierz się na krótką wędrówkę nad wodę. W sobotę po południu dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany w tym czasie.

Dla Skorpiona najbliższy czas to okres dającego sie przewidzieć, zwiększonego zainteresowania ze strony znajomych po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Spotka Skorpiona przede wszystkim praca nad zrozumieniem bliskich. Aby Wszystko ogarnąć powinno się odrzucić uczucia. Dzięki pozytywnemu położeniu Urana najbliższy tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych atrakcji, czyżby awans?.W nadchodzących dniach Skorpion przekona się, iż z pomocą rodziny nie ma marzeń niemożliwych. do zrealizowania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Lecz dzięki oddziaływaniom Marsa będziesz miał szansę na czas ukończyć swoje projekty.

Single spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na znalezienie drugiej połówki na dobre i na złe. W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie podzielić swój wolny czas pomiędzy uczuciami i sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci zbędnych wrażeń. Nawet jeśli w ostatnich dniach dosięgły Cię nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu znajomych powinieneś spodziewać się poprawy.

Jeśli fantazjujesz o własnym biznesie, to jest to wspaniały czas na tego typu wyzwania. Uważaj na to co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na poziomki, ponieważ mogą zapewnić Ci wzrost sił witalnych. Masz pewną szansę zobaczyć ważny, pasujący kawałek do skomplikowanej mandali którą jest twój własny świat.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Masz jedyną szansę poprawić nie tylko własne samopoczucie, lecz również relacje z rodziną. Masz nikłą szansę odnaleźć pojedynczy, pasujący kawałek do ciekawej mozaiki którą jest twoje życie wewnętrzne. ... więcej i więcej »

Byk W poniedziałek wieczorem szczęście nie będzie Ci sprzyjać, dlatego więc dopasuj swoje działania o tej porze. Zmiany będą przebiegać w szybkim tempie, jakby od lat do tego się przymierzały. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Nie oczekuj trudnej wizyty znajomego dawno nie widzianego w Twoim domu. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na sprawach związanych z uczuciami. Bądź czujny bo wiele problemów powiązanych z pracą będzie się rozgrywało wokół ciebie. Najprawdopodobniej wpływ Jowisza na znak Bliźniąt będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Rak Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne drobiazgi które zostawia na później każdego dnia, pod koniec tygodnia okażą się istotne i może już zabraknąć na nie czasu. Ważnym omenem może okazać się element biżuterii w kieszeni znajomego. ... więcej i więcej »

Lew Wkrótce zaistnieje w Twoim umyśle wola spotkania i tym razem będzie miała szansę do pełnej realizacji, dlatego też już czas na nowe wyznania. Wenus, który częstokroć przynosi pomyślność Lwu, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. ... więcej i więcej »

Panna Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 11. O Pannie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Waga Najgorszym dniem na sprawy finansowe będzie na pewno piątek. Materialnie najbliższe dni będą okresem dużych szans. ... więcej i więcej »

Skorpion Pij rozsądne ilości mleka, wbrew pozorom płyny zasadniczo mają wpływ w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Staranność i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia docenione, co stanie się początkiem dawno spodziewanych zmian. ... więcej i więcej »

Strzelec Wiele znaczącym omenem może okazać się szklanka wina w dłoni osoby, którą lubisz. Zwróć uwagę by pić nieco więcej piwa, pamiętaj że, płyny czasami wpływają bezpośrednio na Twoją aurę. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu staraj się dużo więcej czasu przebywać z dzieckiem. W myślach Koziorożca narodzą się świeże pomysły finansowe. Pluton nie sprzyja w rozwiązywaniu problemów miłosnych. ... więcej i więcej »

Wodnik Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, obserwuj swoje otoczenie na obecność tego koloru. Saturn w zestawieniu wraz z Plutonem sprawi, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Ryby W wtorek ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do piątku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do porządku. Skończ przywoływać przeszłość, natomiast doceń teraźniejszość, i podtrzymuj koneksje, ponieważ wkrótce mogą być pomocne. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpionowi nie będzie sprzyjać wsparcie żywiołu wody. Już niedługo narodzi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma możliwość do spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. Jowisz w układzie wraz z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu wody. Jeśli marzysz o własnym biznesie, obecnie jest na to genialny etap na takie działania. Szczęśliwy Numer w czasie tego tygodnia to 28. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skorpionowi nie będzie sprzyjać pomoc żywiołu ognia. Jowisz w koniunkcji z Plutonem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza aniżeli kondycja psychiczna. W najbliższym tygodniu, będziesz uważniejszy niż zwykle. czwartek przeanalizujesz wkrótce awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ważna koleżanka w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz zakończyć znajomości pomóż jej. Tydzień nie sprzyja wyjazdom oraz dużym zmianom zamiarów. Jeżeli ostatnio trapiły Ciebie różne choroby to teraz dzięki ingerencji układu planet możesz oczekiwać polepszenia . ...
więcej i więcej »

stopka