horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. Egzaltacja Wenus w znaku Skorpiona która niedługo się wydarzy już niedługo da o sobie znać pozytywnym działaniem.

Jeżeli niedawno trapiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji nieznanych sił możesz liczyć na poprawę. Sobota to właściwy termin do samotnych wycieczek w trakcie których możesz odetchnąć od codzienności. Spotęgowane działanie na Skorpiona planety Neptun i Uran oznacza zwiększone szansę na spotkanie szczęścia.

Najbliższy czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Warto przeto każdy wybór dokładnie przemyśleć. Nadchodzący tydzień stanie się dla Skorpiona bardzo pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła rozstrzygnąć wszystkie sprawy. Masz niepowtarzalną perspektywę poprawić nie tylko własne wnętrze, ale także relacje z przyjaciółmi. Człowiek urodzony w tym znaku musi pamiętać, że małe sprawy które zostawia na później każdego dnia, w piątek okażą się istotne i może nie starczyć już na nie czasu.

W nadchodzącym tygodniu spróbuj sprawiedliwie podzielić swój wolny czas pomiędzy sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Ci niespodziewanych spotkań. Merkury sprzyja w rozwiązywaniu problemów osobistych. Uważaj na to co jesz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na grejpfruty, one mogą dostarczyć ci dużo mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W weekend naucz się uczciwie dzielić swój wolny czas między uczuciami i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych wrażeń. Jeżeli w ostatnich dniach trapiły Cię przeróżne przypadłości to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji układu planet możesz liczyć na poprawę. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na zdrowie, dlatego zwróć przez najbliższe dni uwagę na grejpfruty, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost energii. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę ktoś z rodziny zepsuje Tobie , ale do czwartku, jeśli będziesz dalej pracować nad sobą, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku. Zapamiętaj aby do soboty pozałatwiać wszelkie istotne sprawy. Siła wyższa prawdopodobnie wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś ostatnim czasy. Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na nowe znajomości. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz, który systematycznie przynosi powodzenie Skorpionowi, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, przygotuj się na duże niepowodzenie. Dla Skorpiona ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotychczas nic takiego nie można było oczekiwać. Astrologiczne obliczenia pokazują, że Skorpionowi teraz nic nie powinno przeszkodzić w zdobyciu dawnych znajomych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skorpionowi szczególnie będzie dopisywało szczęście w hazardzie, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Zaprzestań analizować minione czasy, a zwróć uwagę na teraźniejszość, oraz podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo wkrótce mogą się przydać. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

stopka