horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. Nadchodzący czas w pracy Skorpiona, stanie się porą podejmowania istotnych decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaca się więc każdorazowy wybór dobrze przemyśleć.Tydzień będzie dla Skorpiona bardzo aktywnym okresem Ale dzięki pozytywnemu położeniu Urana będzie w stanie wyjaśnić wszystkie sprawy.

Możesz spodziewać się miłej zmiany ze strony gościa dawno nie widzianego w Twoim domu. Masz dużą nadzieję znaleźć jeden, poszukiwany kawałek do skomplikowanej układanki którą jest twoje życie. Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby odpowiednie relacje.

Materialnie ten tydzień będzie okresem szybkiego rozwoju. Staraj się pić nieco mniej kawy, wbrew przekonaniom płyny w pewnym stopniu oddziaływują mocno na Twoje zachowanie. Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Jowisza że spełnienie planów może okazać się ułatwione.

Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, w sobotę przypomną o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym okresie czasu będą miały szansę na odnalezienie drugiej połówki na całe życie. Dlatego, że sami się nie szanujemy nie oczekujmy od innych pomocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpion ma tendencję do nie dopuszczania innych do głosu. Mimo to w poniedziałek szczególnie znajdź ludzi którym możesz pomóc oddając im czas aby coś zrobiły samemu. Niebawem odbędzie się fizyczna wędrówka, podczas której zrozumiesz, że Twoja krytyka osób będzie projekcją. Saturn, który przeważnie przynosi powodzenie Skorpionowi, w nadchodzącym czasie nie będzie tak łaskawy, czeka Ciebie spore rozczarowanie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpionowi szczególnie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, jeśli nie przegapi, trzech najbliższych, nadchodzących dni. Jeśli sami się szanujemy nie oczekujmy od pozostałych zrozumienia. Nie siedź do późna przed komputerem, zamiast tego wybierz się na krótką wycieczkę po lesie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Skorpion ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też w środę szczególnie odszukaj osoby którym możesz pomóc oddając im szansę aby coś zrobiły samemu. Jeśli myślisz o nowej pracy, to teraz jest na to wspaniały okres na wiążące postanowienia. Rozmyślasz się tak długo, że znajomi nie umieją cię zrozumieć. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Zwróć uwagę by pić rozsądne ilości wody, wbrew przekonaniom napoje w pewnym stopniu wpływają w znacznym stopniu na Twój spokój wewnętrzny. Pilnuj tego co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwracaj teraz szczególną uwagę na śliwki, one mogą zabrać Ci dużo energii. Tydzień sprzyja zmianom w życiu i niespodziewanym zmianom celów. ...
więcej i więcej »

stopka