horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. Słońce ustawi się w takim położeniu względem Urana że zrealizowanie postanowień okaże się nieznacznie przyspieszone.

Na weekend naucz się rozmyślnie dzielić wolny czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Mars pomoże uniknąć Ci niespodziewanych zdarzeń. W bieżącym okresie nie zalecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, lepiej zagospodarować swój wolny czas na odpoczynek. Niedobrym sygnałem może okazać się szklanka wina w kieszeni znajomego.

Mars pomaga w załatwianiu spraw osobistych. Gwiazdy pokazują, że Skorpionowi obecnie nic nie powinno pomóc w utracie ukochanego. Skorpion ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach dawno zapomnianych.

Jeżeli sami się nie cenimy spodziewajmy się od znajomych zrozumienia. Skorpionowi przeciętnie będzie sprzyjało powodzenie w w sprawach zawodowych, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 15.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Spotka Ciebie przede wszystkim praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby sporo pojąć powinno się zaangażować emocje. Masz sporą nadzieję zobaczyć istotny, pasujący element do ciekawej mandali którą jest twój własny świat. Masz właśnie perspektywę uzdrowić nie tylko swoje wnętrze, lecz również relacje z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Pij inne ilości wody, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo działają niematerialnie na Twoje przepływy energetyczne. zbliżającym się czasie tygodniu, będziesz łagodniejszy niż zwykle. W środę zastanowisz się niebawem awansować. W sobotę sposobne są niewiarygodne propozycje zawodowe. Przyszedł czas, żeby rozpocząć inaczej pokazywać własne emocje. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Zwracaj uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Jowisz w zestawieniu wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. W poniedziałek wieczorem szczęście będzie Ci sprzyjać, dlatego też zmień swoje plany w tym czasie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Staranność i sumienność ludzi spod znaku Skorpiona zostaną z początkiem tygodnia dostrzeżone, co stanie się początkiem od dawna spodziewanych roszad. Dzięki odpowiedniemu położeniu Marsa nadchodzący tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, iż przy pomocy rodziny nie ma spraw niemożliwych. do zrealizowania. Zbliżający się czas w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych kontaktów. Ale dzięki wpływom Merkurego masz szansę na czas ukończyć swojecele. Zapamiętaj! W weekend będzie ci przypominał o sobie kolor czerwony, badaj świat dookoła pod tym kątem. ...
więcej i więcej »

stopka