horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. Ważna kobieta w najbliższym okresie czasu poprosi Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić więzi pomóż tej osobie.

Skorpionowi umiarkowanie będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Czeka na Ciebie teraz praca nad wsłuchaniem się w to co mówią inni. Aby chociaż cześć ogarnąć należy oddalić chłodne kalkulacje. Nadchodzi okres, żeby zacząć pokazywać własne emocje. Pozostali widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy.

Wzajemne oddziaływanie na siebie planety Mars i Pluton oznacza zmniejszone nadzieje na spotkanie szczęścia. Zwróć uwagę z kim się spotykasz, uważnie rozważ czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Skorpionowi nie będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza.

Działasz tak niestandardowo, że inni nie mogą dotrzymać ci kroku. Słońce ułoży się w takim położeniu względem Wenus że zrealizowanie zamiarów będzie nieznacznie utrudnione. Skorpion ma w tym tygodniu słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Zapamiętaj! W ten tydzień będzie ci przypominał o sobie kolor fioletowy, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. Najsłabszym dniem na sprawy zawodowe będzie niewątpliwie czwartek. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Masz minimalną nadzieję odnaleźć jeden, poszukiwany element do skomplikowanej mandali którą stanowi twoje życie. Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach życiowych. W bieżącym okresie nie zalecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej zagospodarować swój wolny okres na rekreację. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Dla Skorpiona nadchodzący czas będzie okresem dającego sie przewidzieć, wzmożonego zainteresowania ze strony ludzi po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. Osoba urodzona pod tym znakiem musi pamiętać, że na pozór małe drobiazgi które odkłada każdego dnia, w piątek przypomną o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W najbliższym czasie pojawi się w Tobie zamiar zmian i tym razem będzie miała szansę spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe sprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Astrologiczne obliczenia mówią, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w utracie pieniędzy. Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które zostawia na później codziennie, z końcem tygodnia dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Nie spędzaj czasu godzinami przed laptopem, zamiast tego idź na szybką przechadzkę w teren. ...
więcej i więcej »

stopka