horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Skorpiona

Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 39.

Zanotuj sobie aby do piątku wykonać wszelkie istotne rzeczy. Los być może wkrótce wynagrodzi Ci troski, jakie doznałeś w poprzednim tygodniu. Dobrym sygnałem będzie szklanka wina na stole u osoby, którą lubisz. Pluton sprzyja w załatwianiu spraw towarzyskich.

Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci groził kolor pomarańczowy, badaj przedmioty, które dostajesz, pod tym kątem. Plany będą przebiegać w spodziewanym tempie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Skorpion ma na początku tego tygodnia słuchać uważnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia decyzji w sprawach materialnych.

Dla Skorpiona najbliższy tydzień to okres nieprzewidzianego wzmożonego zainteresowania ze strony przyjaciół po których dotąd niczego takiego nie można było się spodziewać. W przyszłym tygodniu czeka Cię umysłowa podróż, dzięki której zrozumiesz, iż Twoja opinia niektórych osób jest słuszna. Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w rzadkim układzie z Marsem co będzie oddziaływać na sprawy codzienne.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpionowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. Nie oczekuj ciekawej wizyty znajomego z zagranicy. Nadchodzi dzień, by rozpocząć głośno wyrażać własne myśli. Bliscy postrzegają nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

W środę rano dobra gwiazda będzie Ci sprzyjać, dlatego też przemyśl swoje plany o tej porze. W zbliżającym się okresie próbuj dużo więcej czasu przesiadywać w domu. W umyśle Skorpiona narodzą się nowe pomysły finansowe. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Ci humor, ale do piątku, jeżeli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko prawdopodobnie wróci do porządku. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci groził kolor biały, obserwuj swoje otoczenie pod tym kątem. Najbliższy czas w pracy Skorpiona, okaże się czasem podejmowania decyzji oraz nauki odpowiedzialności za nie. Należy przeto każdy wybór skrupulatnie przemyśleć. Najbliższy tydzień okaże się dla Skorpiona wybitnie pracowitym okresem Ale dzięki odpowiedniemu położeniu Urana będzie w stanie rozwikłać wszystkie sprawy. Plany będą przebiegać w łagodnym tempie, jakby od lat na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Słońce pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Dzięki odpowiedniemu położeniu Księżyca nadchodzący tydzień, da Skorpionowi długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, iż z pomocą znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do wykonania. Zbliżający się okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Merkurego masz szansę z czasem ukończyć wszystkie projekty. Pewna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeśli nie chcesz stracić tej więzi odmów tej osobie. ...
więcej i więcej »

stopka