horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby

Zwróć uwagę z kim się spotykasz, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym zmień swoje plany w tym czasie. Koniec tygodnia to właściwy termin do samotnych wycieczek w czasie których możesz odetchnąć od codzienności.

Emocjonalnie ten tydzień będzie okresem straconym. Pewna kobieta w niedługim okresie czasu zwróci się do Ciebie o pożyczkę, jeżeli nie chcesz utracić przyjaźni pomóż tej osobie. Skorpion ma zwyczaj nie dopuszczania innych do głosu. Dlatego też we wtorek chociaż raz znajdź znajomych którym możesz pomóc dając im szansę aby coś zrobiły samemu.

Nie siedź zbyt długo przed laptopem, zamiast tego udaj się na długą przechadzkę do parku. Najgorszym dniem na sprawy zawodowe będzie z dużym prawdopodobieństwem środa. Skorpionowi umiarkowanie będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, ale tylko wtedy, gdy nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni.

Nie zapomnij! W te dni będzie ci groził kolor czerwony, obserwuj świat dookoła pod tym kątem. O Skorpionie, być może o tobie, będzie się dużo mówiło w Twojej okolicy. Saturn w koniunkcji wraz z Wenusem sprawi, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Przygotuj się dobrze na wypoczynek, być może znajdziesz czas żeby wybrać się z ukochaną osobą na wycieczkę. Saturn sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo dokładnie partnerów. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona sprzyjający do podjęcia kroków w sprawach materialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Za parę dni będzie miała miejsce umysłowa wyprawa, na której dowiesz się, iż Twoja ocena niektórych osób jest niepoprawna. O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało w Twojej miejscowości. Zmiany będą przebiegać w łagodnym tempie, jakby od dawna na to czekały. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

O Skorpionie, być może o tobie, będzie głośno się mówiło przez Internet. W poniedziałek nieznajomy zepsuje Ci , ale do czwartku, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne wróci do porządku. Jeżeli myślisz o własnym biznesie, to teraz jest na to znakomity etap na wiążące działania. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Ważnym sygnałem może okazać się szklany przedmiot w torbie osoby, którą lubisz. Skorpionowi nad podziw dobrze będzie dopisywało powodzenie w życiu uczuciowym, ale pod warunkiem, że nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. Spotęgowane oddziaływanie na Skorpiona planety Jowisz oraz Uran oznacza zmniejszone szansę na sukces. ...
więcej i więcej »

stopka