horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 marca 2019 do dnia 17 marca 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby

Zwróć uwagę by pić nieco więcej wody, to zadziwiające, ale płyny zasadniczo oddziaływują efektywnie na Twój organizm. Dzięki odpowiedniemu położeniu Neptuna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby podwyżka?.W tym tygodniu Skorpion przekona się, iż przy pomocy znajomych nie ma marzeń niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich biznesowych spotkań. Ale dzięki wpływom Jowisza masz szansę na czas ukończyć swoje projekty. Choćby ostatnimi czasy gnębiły Ciebie nieciekawe dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia .

Osoby nie będące w związku spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały sposobność na odszukanie drugiej połówki na zawsze. Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz ostrożnym modyfikacjom celów. W najbliższych dniach postaraj się rozsądnie dzielić swój czas między sferą emocjonalną i sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie niepotrzebnych zdarzeń.

Pewna koleżanka w najbliższym okresie czasu zwróci się do Ciebie o wsparcie, jeśli nie chcesz zaprzepaścić tej więzi pomóż jej. Piątek to dobry okres do samotnych spacerów w trakcie których możesz spotkać ukochanego. W nadchodzącym czasie nie zalecane jest realizowanie skomplikowanych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować wolny termin na sport.

Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe, szczegółowo zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre relacje. Finansowo nadchodzące dni będą okresem straconych nadziei. Masz sporą szansę odszukać ważny, brakujący kawałek do delikatnej mozaiki którą stanowi twoja rodzina.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Nie przesiaduj całymi dniami przed telewizorem, zamiast tego idź na krótką przechadzkę do lasu. Najlepsza liczba w tym tygodniu to 15. ... więcej i więcej »

Byk W zbliżającym się okresie próbuj większość godzin przesiadywać w domu. W głowie Byka narodzą się świeże pomysły finansowe. Zakończ analizować dawne dzieje, natomiast dostrzeż to co teraz, i pielęgnuj stosunki towarzyskie, gdyż wkrótce mogą być użyteczne. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zmiana położenia Jowisza w znaku Bliźniąt która jakiś czas temu miała miejsce już wkrótce da się odczuć pozytywnym wpływem. Piątek to odpowiedni termin do indywidualnych wypraw w czasie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Rak O Raku, raczej nie o tobie, będzie się sporo plotkowało przez Internet. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na wydarzeniach powiązanych ze swoim życiem zawodowym. Bądź czujny gdyż wiele incydentów związanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Raka będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ... więcej i więcej »

Lew W najbliższych dniach spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy uczuciami oraz sferą zawodową, a Pluton pomoże uniknąć Tobie nieoczekiwanych wrażeń. Wiarygodna kobieta w nadchodzącym czasie poprosi Ciebie o kredyt, jeżeli nie chcesz utracić tej więzi odmów tej osobie. ... więcej i więcej »

Panna Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 54. Nadchodzący tydzień dla Panny to zaczątek unikalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej mądrości oraz informacji. ... więcej i więcej »

Waga Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna zbliżający się tydzień, da Wadze długo oczekiwanych niespodzianek, czyżby awans?.Wnajbliższym czasie Waga poczuje, że przy pomocy znajomych nie ma rzeczy niemożliwych. do spełnienia. Zbliżający się tydzień w pracy będzie upływał pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Saturna będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć wszystkie cele. Jeśli fantazjujesz o kupnie domu, to jest na to znakomity okres na wiążące wyzwania. ... więcej i więcej »

Skorpion Merkury nie pomaga w rozwiązywaniu problemów osobistych. Tydzień sprzyja zmianom w pracy i niespodziewanym modyfikacjom planów. ... więcej i więcej »

Strzelec Dobrym sygnałem może być roślina w szufladzie członka rodziny. Przekonasz się, iż dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. ... więcej i więcej »

Koziorożec Liczba na która musisz uważać na ten tydzień to 39. Zacznij zauważać z kim masz kontakty, uważnie zastanów się czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. ... więcej i więcej »

Wodnik Pilnuj tego co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwróć w tym tygodniu uwagę na jabłka, ponieważ mogą zabrać Ci dużo mocy. Wzajemne wpływanie na Wodnika planety Neptun i Saturn oznacza zwiększone nadzieje na sukces. ... więcej i więcej »

Ryby Masz niepowtarzalną możliwość uzdrowić nie tylko swoje samopoczucie, lecz także znajomości z rodziną. Ten tydzień dla Ryby to początek nowego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc z nabytej wiedzy lub informacji. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

W nadchodzącym czasie nie jest wskazane rozpoczynanie dużych przedsięwzięć, bardziej opłaca się zagospodarować swój wolny czas na sport. Ważna kobieta w niedługim czasie poprosi Ciebie o pomoc, jeżeli nie chcesz stracić więzi odmów jej. Pamiętaj aby do piątku załatwiać wszelkie znaczące sprawy. Los przypuszczalnie niedługo zrekompensuje Tobie smutki, które otrzymałeś w poprzednich dniach . ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Sobota to dobry czas do indywidualnych spacerów w czasie których możesz odetchnąć od codzienności. Zwracaj uwagę z kim się zadajesz, szczegółowo rozważ czy to dla Twojej osoby dobre kontakty. Tydzień sprzyja robieniu porządków oraz niespodziewanym modyfikacjom celów. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Jowisz w kompozycji z Marsem będzie odpowiedzialny za to, że Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli sprawność umysłowa. Nie siedź godzinami przed ekranem komputera, lepiej wybierz się na krótką przechadzkę do lasu. Skorpion ma pod koniec tego tygodnia słuchać bardzo dokładnie innych. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Skorpion ma w tym tygodniu słuchać bardzo dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia kroków w sprawach finansowych. Skończ wspominać to co było, a dostrzeż przyszłość, i podtrzymuj stosunki towarzyskie, bo już za parę dni mogą być przydatne. Masz sporą szansę znaleźć jeden, brakujący kawałek do ciekawej konstrukcji którą stanowi twoje życie wewnętrzne. ...
więcej i więcej »

stopka