horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 11 lutego 2019 do dnia 17 lutego 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby

W zbliżającym się tygodniu próbuj większość godzin spędzać z dzieckiem. W myślach Skorpiona pojawią się nowe idee zarobkowe. Drobiazgowość i sumienność osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia docenione, co może być przyczyną od dawna zapowiadanych zwrotów w Twoim życiu. W weekend naucz się sprawiedliwie rozdzielić czas między uczuciami i sferą zawodową, a Saturn pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych wrażeń.

Przestań analizować to co było, natomiast zauważ przyszłość, oraz podtrzymuj przyjaźnie, gdyż już za parę dni mogą być przydatne. Zapamiętaj! W te dni będzie ci groził kolor czarny, badaj ubrania innych ludzi pod tym kątem. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym modyfikacjom celów.

Merkury w układzie z Marsem spowoduje, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza niż sprawność umysłowa. Niedługo narodzi się w twojej głowie wizja zmian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, dlatego też najwyższy czas na oczekujące Cię wyzwania. Neptun sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich.

Słońce ustawi się w takim układzie w stosunku do Saturna że wykonanie planów może okazać się nieco opóźnione. Najlepszym dniem na sprawy miłosne będzie z pewnością czwartek. Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach życiowych.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Dla Barana najbliższy tydzień będzie okresem spodziewanego, zwiększonego zainteresowania ze strony ukochanych osób po których dotychczas nic takiego nie można było się spodziewać. Baranowi słabo będzie sprzyjało powodzenie w grach losowych, oczywiście, jeżeli nie przegapi, czterech najbliższych, nadchodzących dni. ... więcej i więcej »

Byk Bykowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ziemi. Szczęśliwa liczba na ten tydzień to 11. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zwracaj uwagę z kim się spotykasz i dokładnie rozważ czy to dla Ciebie dobre kontakty. Spotęgowane wpływanie na Bliźnięta planety Neptun oraz Uran zapowiada zwiększone szansę na sukces. ... więcej i więcej »

Rak Rakowi wyjątkowo będzie sprzyjało powodzenie w życiu uczuciowym, jeśli nie prześpi dwóch najbliższych, nadchodzących dni. W niedzielę w południe dobra gwiazda nie będzie Ci sprzyjać, w związku z tym dopasuj swoje plany w tym dniu. ... więcej i więcej »

Lew Single spod znaku Lwa w nadchodzącym okresie będą miały sposobność na spotkanie drugiej połówki na długie lata. Merkury pomaga w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. ... więcej i więcej »

Panna Panna ma pod koniec tego tygodnia obserwować bardzo starannie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący czas będzie dla Panny odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach uczuciowych. Spróbuj w nadchodzących dniach skupić się na zajściach powiązanych z uczuciami. Bądź czujny ponieważ wiele spraw związanych z pracą będzie się rozgrywało przy tobie. Możliwe, że wpływ Marsa na znak Panny będzie miał oddziaływanie na twoje szczęście w grach losowych. ... więcej i więcej »

Waga Dla Wagi ten tydzień będzie okresem nieprzewidzianego rosnącego zainteresowania ze strony znajomych po których dotąd niczego takiego nie można było oczekiwać. O Wadze, możliwe, że o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Saturn, który często przynosi pomyślność Skorpionowi, w najbliższym okresie nie planuje być tak szczodry, przygotuj się na wielkie rozczarowanie. Już niedługo przyjdzie w twojej głowie wizja zmian i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest wykonywanie skomplikowanych zamierzeń, bardziej opłaca się przeznaczyć swój wolny czas na odpoczynek. Jeżeli sami się cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Koziorożec Wolne kobiety spod znaku Koziorożca w nadchodzącym tygodniu będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na całe życie. Spotęgowane oddziaływanie na Koziorożca planety Mars i Merkury oznacza zmniejszone szansę na spotkanie szczęścia. ... więcej i więcej »

Wodnik Jeżeli fantazjujesz o własnej firmie, to właśnie jest na to wspaniały etap na takowe działania. Konstelacja Wodnika nadal będzie w ciekawym ustawieniu z Jowiszem co wpłynie na sprawy bliskich. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co jesz, jedzenie potrafi działać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, ponieważ mogą pozbawić Cię energii. Pozytywnym znakiem może być odblask światła na stole u osoby, której nie lubisz. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Wkrótce zaistnieje w twojej głowie wizja spotkania i tym razem ma szansę spełnienia, dlatego też najwyższy czas na ciekawe wyzwania. Skorpion ma zwyczaj zabierania innym głosu. Mimo to w piątek wyjątkowo zwróć uwagę na ludzi którym możesz pomóc dając im czas aby coś zrobiły samemu. Skorpionowi będzie sprzyjać pozytywne oddziaływanie żywiołu powietrza. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Skorpion ma w tym tygodniu słuchać dokładnie swoich współlokatorów. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia decyzji w sprawach majątkowych. Najgorszym dniem na sprawy miłosne będzie prawdopodobnie wtorek. Przychodzi okres, by rozpocząć aktywnie wyrażać własne uczucia. Znajomi widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Konstelacja Skorpiona chwilowo będzie w rzadkim układzie z Marsem co wpłynie na życie intymne. Zanotuj sobie by do niedzieli zakończyć wszelkie znaczące zagadnienia. Los prawdopodobnie niedługo zrekompensuje Ci troski, które doznałeś ostatnim czasy. Saturn, który często dostarcza powodzenie Skorpionowi, w nadchodzącym okresie nie zamierza być tak dobry, czeka Ciebie wielkie rozgoryczenie. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Za parę dni odbędzie się długa podróż, dzięki której pojmiesz, że Twoja krytyka przyjaciół jest fałszywa. W najbliższym czasie przyjdzie w Tobie wizja zmian i tym razem ma możliwość do pełnej realizacji, w związku z tym już czas zamknąć zakończyć dawne wydarzenia. ...
więcej i więcej »

stopka