horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 7 stycznia 2019 do dnia 13 stycznia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby

Nie zapomnij! W weekend będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj świat dookoła pod tym kątem. Sprzyjający Tobie numer na ten tydzień to 33. Skorpion ma w tym tygodniu słuchać bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Skorpiona korzystny do podjęcia kroków w sprawach życiowych.

Uczuciowo nadchodzące dni będą okresem szybkiego rozwoju. Księżyc ułoży się w takim układzie w stosunku do Marsa że zrealizowanie zamiarów będzie utrudnione. W najbliższym czasie wykiełkuje w Twoim umyśle wizja zmian i tym razem ma możliwość spełnienia, dlatego też już czas zamknąć zakończyć byłe wydarzenia.

Osoba urodzona pod tym znakiem musi nie zapominać, że na pozór mało znaczące sprawy które odkłada codziennie, w sobotę dadzą znać o sobie i może nie starczyć już na nie czasu. W najbliższym okresie, staniesz się spokojniejszy niż na co dzień. czwartek rozważysz jak szybko awansować. W piątek możliwe są ciekawe oferty wycieczki. Najlepszym dniem na sprawy finansowe będzie niewątpliwie poniedziałek.

Przyszły tydzień dla Skorpiona to zaczątek unikalnego rozdziału, można więc rozpocząć pewne sprawy od nowa, czerpiąc ze zgromadzonej wiedzy oraz doświadczeń. W najbliższym czasie będzie miała miejsce fizyczna wędrówka, podczas której zdasz sobie sprawę, iż Twoja krytyka osób jest niesprawiedliwa. W wtorek nieznajomy zepsuje Ci , ale do soboty, jeżeli będziesz spokojnie robić swoje, wszytko prawdopodobnie powinno wrócić do porządku.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran O Baranie, ale nie o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej miejscowości. Jeżeli marzysz o własnym biznesie, aktualnie jest to genialny czas na tego typu decyzje. ... więcej i więcej »

Byk Złym sygnałem okaże się stara książka w mieszkaniu osoby, którą lubisz. Tydzień nie sprzyja zmianom w pracy oraz małym zmianom zamiarów. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Gwiazdozbiór Bliźniąt chwilowo będzie w sprzyjającym ustawieniu z Saturnem co będzie oddziaływać na życie bliskich. O Bliźniętach, możliwe, że o tobie, będzie głośno się mówiło w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Rak Nadchodzący tydzień dla Raka to zaczątek nowego okresu, jest okazja więc rozpocząć wszystko od nowa, czerpiąc ze swojej wiedzy lub informacji. Dokładność i sumienność osób spod znaku Raka nie zostaną z początkiem tygodnia docenione, co będzie przyczyną od dawna zapowiadanych zmian. ... więcej i więcej »

Lew Wolne kobiety spod znaku Lwa w zbliżającym się okresie będą miały szansę na znalezienie partnera na zawsze. Osoba urodzona w tym znaku musi nie zapominać, że na pozór nie istotne drobiazgi które odkłada każdego dnia, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Panna Wkrótce pojawi się w Twoim umyśle chęć zmian i tym razem ma szansę do spełnienia, dlatego też już czas na oczekujące Cię znajomości. Saturn w kompozycji wraz z Marsem spowoduje, iż Twoja zręczność fizyczna będzie dużo lepsza aniżeli kondycja psychiczna. ... więcej i więcej »

Waga Nie przesiaduj wiecznie przed laptopem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Mars pomaga odnawianiu kontaktów zawodowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Zanotuj sobie aby do soboty załatwiać wszelkie znaczące rzeczy. Opatrzność być może wkrótce wynagrodzi Tobie trudy, jakie doznałeś w poprzednich dniach . Najgorszym dniem na sprawy urzędowe będzie być może poniedziałek. ... więcej i więcej »

Strzelec W nadchodzącym czasie nie polecane jest rozpoczynanie złożonych koncepcji, lepiej przeznaczyć wolny okres na podróże. Nie zapomnij! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor fioletowy, oglądaj swoje otoczenie na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Koziorożec W nadchodzącym tygodniu spróbuj uczciwie dzielić czas pomiędzy sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Wenus pomoże uniknąć Tobie zbędnych zdarzeń. Pamiętaj! W ten tydzień będzie ci sprzyjał kolor czarny, oglądaj ubrania innych ludzi na obecność tego koloru. ... więcej i więcej »

Wodnik Spodziewaj się zawodowej niespodzianki od gościa z innego miasta. Pluton, który częstokroć dostarcza powodzenie Wodnikowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak szczodry, czeka Cię duże rozgoryczenie. ... więcej i więcej »

Ryby Człowiek urodzony pod tym znakiem musi nie zapominać, że mało znaczące sprawy do załatwienia które odkłada każdego dnia, w piątek dadzą znać o sobie i zabraknie już na nie czasu. Układy konstelacji pokazują, że Rybie obecnie nic nie powinno przeszkodzić w odzyskaniu pieniędzy. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Tydzień sprzyja szukaniu miłosci i niespodziewanym modyfikacjom celów. Uważaj na to co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na nasze zachowanie, dlatego zwróć teraz szczególną uwagę na truskawki, one mogą zabrać Ci dużo energii. Skorpion ma na początku tego tygodnia obserwować bardzo uważnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzące dni będą dla Skorpiona odpowiedni do podjęcia kroków w sprawach niematerialnych. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Słońce ułoży się w takim układzie względem Wenus że wykonanie zamiarów może okazać się bardzo opóźnione. Doświadczysz, że przez pomoc przyjaciół nie będzie spraw niemożliwych do zrealizowania. Spróbuj w najbliższym czasie skoncentrować się na kwestiach powiązanych ze swoją pracą. Koniecznie bądź czujny gdyż dużo incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się rozgrywało blisko ciebie. Prawdopodobnie wpływ Plutona na znak Skorpiona będzie miał oddziaływanie na twoją pracę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Interesuj się tym co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze samopoczucie, dlatego zwróć teraz uwagę na morele, te owoce mogą zapewnić Ci wzrost mocy. Piątek to właściwy okres do samotnych wycieczek w trakcie których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. Jeżeli ostatnio trapiły Cię różne dolegliwości to w nadchodzących dniach dzięki wsparciu sprzyjających Ci energii możesz spodziewać się poprawy. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wkrótce pojawi się w Tobie wola przemian i tym razem ma szansę do pełnej realizacji, w związku z tym najwyższy czas na nowe wyzwania. Znajoma osoba w nadchodzącym okresie poprosi Ciebie o pomoc, jeśli nie chcesz skończyć przyjaźni pomóż tej osobie. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w najbliższym czasie będą miały szansę na poznanie drugiej połówki na długie lata. ...
więcej i więcej »

stopka