horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 3 grudnia 2018 do dnia 9 grudnia 2018

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Ryby

Piątek to odpowiedni czas do indywidualnych wypraw w czasie których możesz spotkać ukochanego. Dlatego, że sami się szanujemy spodziewajmy się od pozostałych zrozumienia. Interesuj się tym co jesz, posiłki potrafią oddziaływać na zachowanie, dlatego zwracaj w tym tygodniu szczególną uwagę na jabłka, te owoce mogą dać Ci dużo mocy.

Przychodzi dzień, by zacząć uzewnętrzniać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak tego chcielibyśmy. Skorpionowi będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. okresie, staniesz się uważniejszy niż na co dzień. W środę rozważysz jak szybko awansować. W piątek sposobne są niewiarygodne propozycje wyjazdu.

Zanotuj sobie by do czwartku pozałatwiać wszelkie istotne sprawy. Los przypuszczalnie w najbliższym czasie zrekompensuje Ci straty, które doznałeś w ostatnim czasie. Niedługo przydarzy Ci się krótka wędrówka, dzięki której zdasz sobie sprawę, że Twoja opinia przyjaciół jest fałszywa. Rozmyślasz się tak nietypowo, że znajomi nie umieją dotrzymać ci kroku.

Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, lepiej idź na krótką wycieczkę po parku. Jowisz w koniunkcji wraz z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie dużo lepsza niż kondycja psychiczna. Zmiana położenia Saturna w znaku Skorpiona która w przyszłości będzie mieć miejsce już teraz da się odczuć słabym działaniem.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Drobiazgowość i uporządkowanie ludzi spod znaku Barana zostaną na początku tygodnia zauważone, co stanie się początkiem dawno spodziewanych roszad. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi działać na nasze zdrowie, dlatego zwracaj uwagę na jagody, te owoce mogą zapewnić ci sporo energii. ... więcej i więcej »

Byk Przyszedł okres, by rozpocząć aktywnie pokazywać własne myśli. Inni postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. Ten tydzień dla Byka to start niepowtarzalnego etapu, powinno się zatem rozpocząć wszystko od nowa, korzystając z mądrości lub doświadczeń. ... więcej i więcej »

Bliźnięta Zacznij zauważać z kim wiążą Cię relacje służbowe i dokładnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre kontakty. Niedługo zaistnieje w Twoim umyśle chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na nowe wyzwania. ... więcej i więcej »

Rak Spróbuj w najbliższych dniach skupić się na zajściach związanych ze swoją pracą. Musisz być czujny gdyż wiele incydentów powiązanych z twoją rodziną będzie się toczyło wokół ciebie. Możliwe, że wpływ Wenus na znak Raka będzie miał oddziaływanie na życie towarzyskie. Interesuj się tym co spożywasz, posiłki potrafią wpływać na samopoczucie, toteż zwróć teraz szczególną uwagę na cytryny, one mogą pozbawić Cię energii. ... więcej i więcej »

Lew Złym sygnałem okaże się element biżuterii na zdjęciu u umundurowanego człowieka. Doświadczysz, że dzięki pomocy układu planet nie ma dla Ciebie spraw niemożliwych do spełnienia. ... więcej i więcej »

Panna Osoba urodzona w tym znaku musi pamiętać, że nie istotne sprawy do załatwienia o których zapomina każdego dnia, pod koniec tygodnia dadzą znać o sobie i może już zabraknąć na nie czasu. W wtorek ktoś z rodziny pogorszy Tobie humor, ale do czwartku, jeżeli będziesz pamiętać o innych, wszytko zapewne wróci do porządku. ... więcej i więcej »

Waga Nadchodzący tydzień dla Wagi to start niepowtarzalnego rozdziału, jest okazja więc zacząć wszystko od nowa, korzystając z nabytej wiedzy oraz informacji. O Wadze, raczej nie o tobie, będzie głośno się plotkowało w Twojej okolicy. ... więcej i więcej »

Skorpion Nie oczekuj ciekawej przygody ze strony członka rodziny z zagranicy. Księżyc ustawi się w takim położeniu do Urana że zrealizowanie postanowień będzie opóźnione. ... więcej i więcej »

Strzelec Jowisz sprzyja w rozwiązywaniu problemów towarzyskich. Piątek to dobry okres do samotnych wycieczek podczas których możesz sobie przemyśleć pewne sprawy. ... więcej i więcej »

Koziorożec W najbliższym tygodniu, staniesz się spokojniejszy niż zwykle. W środę przeanalizujesz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty wyjazdu. Gwiazdozbiór Koziorożca krótkotrwale będzie w ciekawym ustawieniu z Uranem co będzie oddziaływać na sprawy rodziny. ... więcej i więcej »

Wodnik Sobota to właściwy termin do samotnych spacerów w trakcie których możesz odpocząć. Wodnikowi nie będzie sprzyjać energetyczny ładunek mocy ze strony żywiołu ognia. ... więcej i więcej »

Ryby W poniedziałek wieczorem układ gwiazd będzie Ci sprzyjać, dlatego też dopasuj swoje plany w tym czasie. Masz jedyną perspektywę poprawić nie jedynie swoje samopoczucie, ale również układy z bliskimi. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Doświadczysz, że dzięki wsparciu przyjaciół nie będzie dla Ciebie rzeczy niemożliwych do załatwienia. Księżyc znajdzie się w takim układzie w stosunku do Merkurego że spełnienie zamiarów okaże się bardzo przyspieszone. Nawet jeśli niedawno dosięgły Cię różne choroby to w nadchodzących dniach dzięki ingerencji sprzyjających Ci energii powinieneś liczyć na poprawę. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Przychodzi czas, by zacząć wyrażać swoje uczucia. Znajomi postrzegają nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. W tym tygodniu spróbuj rozsądnie rozdzielić swój wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a to pomoże uniknąć Ci zbędnych spotkań. Znaki na niebie oznajmiają, że Skorpionowi w tym czasie nic nie powinno zaszkodzić w odzyskaniu ukochanego. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Masz niepowtarzalną sposobność podreperować nie jedynie własne samopoczucie, lecz też znajomości z przyjaciółmi. O Skorpionie, ale nie o tobie, będzie się dużo plotkowało przez Internet. Merkury w układzie z Plutonem sprawi, że Twoja sprawność fizyczna będzie lepsza aniżeli samopoczucie psychiczne. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w nadchodzącym okresie będą miały sprzyjające okoliczności na spotkanie drugiej połówki na zawsze. W środę znajomy pogorszy Ci humor, ale do soboty, jeśli będziesz nie dawać o tym poznać po sobie, wszytko zapewne powinno wrócić do normy. Dzięki odpowiedniemu położeniu Urana zbliżający się tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby podwyżka?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, iż z pomocą rodziny nie ma kwestii niemożliwych. do wykonania. Najbliższy okres w pracy stanie pod znakiem ciężkich służbowych spotkań. Ale dzięki oddziaływaniom Saturna masz szansę pomyślnie zakończyć swojecele. ...
więcej i więcej »

stopka