horoskop
linia_poziom

Horoskop od:od 15 kwietnia 2019 do dnia 21 kwietnia 2019

linia_poziom

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka - najlepszy horoskop tygodniowy

Skorpion Twoja brakująca połóweczka Raka

Saturn, który przeważnie dostarcza szczęście Skorpionowi, w najbliższym tygodniu nie będzie tak szczodry, czeka Ciebie spore rozgoryczenie. Złym omenem może okazać się szklanka wina w ręku umundurowanego człowieka. Dopilnuj by pić inne ilości soków, pamiętaj że, napoje od czasu do czasu działają mocno na Twój organizm.

Dzięki odpowiedniemu układowi Neptuna najbliższy tydzień, przyniesie Skorpionowi dużo atrakcji, czyżby nowa praca?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion poczuje, że przy pomocy przyjaciół nie ma kwestii niemożliwych. do spełnienia. Najbliższy czas w pracy będzie upływał pod znakiem ważnych służbowych kontaktów. Lecz dzięki wpływom Merkurego będziesz miał szansę pomyślnie zakończyć swoje projekty. Merkury pomaga odnawianiu kontaktów towarzyskich. Drobiazgowość i uporządkowanie osób spod znaku Skorpiona zostaną na końcu tygodnia zauważone, co może stać się przyczyną od dawna spodziewanych zwrotów w Twoim życiu.

Nie oczekuj zawodowej zmiany ze strony członka rodziny dawno nie widzianego w Twoim domu. Doświadczysz, iż przez wsparcie najbliższych nie będzie spraw niemożliwych do załatwienia. Nawet jeśli w ostatnich dniach gnębiły Ciebie nieciekawe przypadłości to w tym tygodniu dzięki pomocy sprzyjających Ci energii powinieneś oczekiwać polepszenia .

Niebezpieczny dla Ciebie numer w tym tygodniu to 33. Wolne kobiety spod znaku Skorpiona w zbliżającym się okresie czasu będą miały sprzyjające okoliczności na odszukanie drugiej połówki na długie lata. Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi oddziaływać na nasze zdrowie, toteż zwróć w tym tygodniu uwagę na mandarynki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo mocy.

Horoskop dla Twojego Misia

Baran Saturn, który częstokroć przynosi dobrą passę Baranowi, w nadchodzącym tygodniu nie zamierza być tak łaskawy, bądź gotowy duże niepowodzenie. Materialnie nadchodzące dni będą czasem dużych szans. ... więcej i więcej »

Byk Pij umiarkowane ilości kawy, wbrew przekonaniom płyny zasadniczo oddziaływują mocno na Twój organizm. Niedługo pojawi się w Tobie chęć spotkania i tym razem będzie miała możliwość do spełnienia, dlatego też już czas na ciekawe wyznania. ... więcej i więcej »

Bliźnięta tygodniu, będziesz spokojniejszy niż zwykle. czwartek wydumasz ekspresowo awansować. W piątek prawdopodobne są ciekawe oferty spotkania. Wiele znaczącym omenem może okazać się roślina na zdjęciu u starego człowieka. ... więcej i więcej »

Rak Saturn, który przeważnie przynosi szczęście Rakowi, w najbliższym czasie nie zamierza być tak dobry, czeka Cię wielkie niepowodzenie. Dlatego, że sami się nie cenimy nie spodziewajmy się od pozostałych pomocy. ... więcej i więcej »

Lew Wydarzenia będą dziać się w spodziewanym czasie, tak jakby od lat miało to nastąpić. Pamiętaj aby do piątku zakończyć wszelkie znaczące formalności. Siła wyższa być może w najbliższym czasie wynagrodzi Tobie straty, jakie otrzymałeś w poprzednich dniach . ... więcej i więcej »

Panna Układy konstelacji oznajmiają, że Pannie w tym czasie nic nie powinno pomóc w odzyskaniu dawnych znajomych. Jowisz, który systematycznie dostarcza powodzenie Pannie, w nadchodzącym okresie nie planuje być tak hojny, bądź gotowy spore niepowodzenie. ... więcej i więcej »

Waga Astrologiczne obliczenia pokazują, że Wadze teraz nic nie powinno zaszkodzić w zdobyciu dobrego imienia. Waga ma w tym tygodniu obserwować dokładnie ludzi z którymi pracuje. To od nich zależy czy nadchodzący tydzień bedzie dla Wagi odpowiedni do podjęcia decyzji w sprawach uczuciowych. ... więcej i więcej »

Skorpion Gwiazdozbiór Skorpiona nadal będzie w sprzyjającym układzie z Neptunem co wpłynie na życie bliskich. Nie przesiaduj do późna przed telewizorem, zamiast tego udaj się na długą wędrówkę do lasu. ... więcej i więcej »

Strzelec Tydzień nie sprzyja poszukiwaniu szczęścia oraz niespodziewanym modyfikacjom zamiarów. Człowiek urodzony w tym znaku musi nie zapominać, że nic nie znaczące sprawy do załatwienia które odkłada codziennie, z końcem tygodnia przypomną o sobie i zabraknie już na nie czasu. ... więcej i więcej »

Koziorożec Niebezpieczny dla Ciebie numer w czasie tego tygodnia to 45. Przyszedł dzień, by zacząć wyrażać swoje przekonania. Inni widzą nas nie tak jak sobie to wyobrażamy. ... więcej i więcej »

Wodnik Oczekuj miłej niespodzianki od bliskiego dawno nie widzianego w Twoim domu. Nadchodzący czas w pracy Wodnika, okaże się porą podejmowania oraz nauki odpowiedzialności za nie. Opłaci się przeto każdorazowy wybór dokładnie rozpatrzeć. Najbliższy czas stanie się dla Wodnika wielce aktywnym czasem. Ale dzięki odpowiedniemu układowi Merkurego zdoła wyjaśnić wszystkie sprawy. ... więcej i więcej »

Ryby Przyglądaj się temu co spożywasz, jedzenie potrafi wpływać na samopoczucie, toteż zwracaj uwagę na poziomki, ponieważ mogą dostarczyć ci dużo sił witalnych. Masz dużą nadzieję odszukać pojedynczy, pasujący element do delikatnej mozaiki którą jest twoje życie. ... więcej i więcej »

Oglądnij horoskopy sprzed roku

Skorpionowi będzie sprzyjać pomoc żywiołu powietrza. Dzięki odpowiedniemu ułożeniu Saturna najbliższy tydzień, da Skorpionowi dużo niespodzianek, czyżby awans?.W nadchodzącym tygodniu Skorpion doświadczy, że z pomocą rodziny nie ma pomysłów niemożliwych. do wykonania. Nadchodzący tydzień w pracy stanie pod znakiem ważnych biznesowych spotkań. Wszakże dzięki wpływom Marsa masz szansę z czasem ukończyć wszystkie cele. O Skorpionie, możliwe, że o tobie, będzie się sporo mówiło przez Internet. ...
więcej i więcej »

Oglądnij wcześniejszy horoskop

Nadejdzie wkrótce okres, żeby rozpocząć aktywnie pokazywać swoje przekonania. Znajomi postrzegają nas nie tak jak tego oczekujemy. Saturn w kombinacji wraz z Wenusem spowoduje, że Twoja zręczność fizyczna będzie lepsza niż kondycja psychiczna. Masz obecnie możliwość uzdrowić nie jedynie własne wnętrze, ale również więzi z bliskimi. ...
więcej i więcej »

Oglądnij kolejny horoskop

Przekonasz się, że przez wsparcie najbliższych nie będzie rzeczy niemożliwych do zrealizowania. Zwróć uwagę z kim masz kontakty, uważnie przeanalizuj czy to dla Ciebie dobre relacje. Egzaltacja Marsa w znaku Skorpiona która niedawno miała miejsce już teraz da się odczuć słabym oddziaływaniem. ...
więcej i więcej »

Oglądnij horsokop, który będzie za rok

Materialnie nadchodzące dni będą okresem na zmiany. W najbliższych dniach postaraj się sprawiedliwie rozdzielić wolny czas między sferą emocjonalną oraz sferą zawodową, a Uran pomoże uniknąć Ci nieoczekiwanych emocji. W zbliżającym się okresie próbuj więcej godzin przesiadywać w domu. W głowie Skorpiona pojawią się świeże koncepcje zarobkowe. ...
więcej i więcej »

stopka